Чим здивує читачів новий випуск журналу «Ягідник»?

 Чим здивує читачів новий випуск журналу «Ягідник»?

Стартувала робота над підготовкою до друку чергового випуску спеціалізованого журналу «Ягідник» №5 (2021) – №1 (2022). Цього разу це спарене число журналу, у якому ми готуємо ще більше соковитої інформації, ще більше цінних порад для ягідівників. Як завжди, тематика номеру висвітлить вирощування як традиційних, так і нішевих ягідних культур, познайомить з ягідними господарствами України та закордону, а також продемонструє їхній досвід, розповість про ключові події ягідництва та дозволить більше дізнатися про нього з наукової точки зору.

Традиційно у журналі «Ягідник», якого у 2022 році вийде 5 випусків, буде низка рубрик, присвячених відомим і нішевим ягідним культурам.

Так, на сторінках нового журналу «Ягідника» №5 (2021) – №1 (2022) читачі матимуть змогу дізнатися, перш за все, про те, як пройшла V Міжнародна науково-практична конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації». Зокрема, про конкретні кейси в досягненні успіху в ягідному бізнесі, про нові технології в ягідництві від українських та закордонних компаній, а також про досвід і технологічні інновації, презентовані під час першого Конгресу із заморожування та холодної логістики ягід, що відбувся під час конференції.

 Лохина впевнено втримує своє лідерство з-поміж ягідних культур, і кількість плантацій з нею щороку збільшується. Тому в рубриці «Лохина» буде презентований досвід вирощування лохини в фермерському господарстві «Супергерой», що на Київщині, а також вирощування лохини й інших ягідних культур у біг-бегах від фермера Олега Теслі.

Не оминули увагою й суницю садову. Зокрема, на сторінках журналу буде представлений досвід вирощування суниці садової у ФГ «Фудзі» з Херсонщини, вирощування суниці садової на грядах у СФГ «Лагуза» з Одещини, а також вирощування й переробка суниці садової у ФГ «Колосок» з на Харківщини.

Досвід вирощування й заморожування малини представить фермерське господарство «Малинківське» з Вінниччини, а про культивування смородини розкажуть у ФГ «Майво» з Закарпаття.

Окрім того, на сторінках нового випуску журналу «Ягідник» розповідатиметься про таку нішеву культуру, як бузина. Зокрема, досвідом її вирощування поділиться ягідний кооператив «Як бджола» з Львівщини.

У рубриці «Ягідництво: наука» буде опублікована стаття про фінансово-організаційний механізм підвищення рентабельності ягідного виробництва від доктора економічних наук, професора Інституту аграрної економіки НААН України Юрія Пасічника, матеріал агроконсультантки Анни Луцько про обрізку лохини, а також стаття про біопрепарати як альтернативу для оптимізації живлення журавлини великоплідної від завідувача лабораторії Центрального ботанічного саду НАН Білорусі Олександра Яковлєва.

Окрім того, починаючи уже з наступного року, журнал «Ягідник» виходитиме ще й російською мовою. Таким чином, читачі з Білорусі, Молдови, Грузії та інших країн пострадянського простору також матимуть змогу читати про передовий досвід ягідництва, новітні технології та ефективні рішення. Читачі з інших країн зможуть придбати в форматі PDF російськомовну версію вже наступного випуску журналу «Ягідник» – №5(2021)-1(2022).

Окрім того, наступного року медіагрупа «Технології та Інновації» планує 4 науково-практичні конференції, присвячені садівничій і ягідній галузям.

14-15 квітня 2022 року пройде міжнародна науково-практична конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації», присвячена питанням вирощування червоних ягід суниці садової, малини, а також ягідних нішевих культур.

9-10 червня 2022 року буде організована конференція «Від землі – до готового продукту. Кісточкові», основний акцент під час проведення якої робитиметься на ключових питаннях вирощування, збору та реалізації черешні, вишні, персика, абрикоса, а також створення якісного й ефективного саду кісточкових культур.

27-28 жовтня 2022 року відбудеться вже традиційна науково-практична конференція «Від землі – до готового продукту. Зерняткові», яка буде присвячена вирощуванню яблук, груш, айви, а також їх переробці. Планується також Народна дегустація соків з фруктів і ягід від українських виробників, де визначатиметься ТОП-10 кращих соків України.

А 8-9 грудня 2022 року відбудеться конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації», основні питання якої стосуватимуться вирощування чорних ягід, зокрема лохини, ожини, чорниці, чорної смородини, а також дикорослих культур.

Проєкт «Ягідник» – це енциклопедія садівничого та ягідного бізнесу, адже інформація, яка розміщується в друкованих випусках – ексклюзивна, і її варто використовувати як методичний посібник для роботи, нових бізнес-ідей і отримання прибутків.

Слідкуйте за нами та беріть участь у науково-практичних конференціях, які об’єднують фахівців садівництва та ягідництва України і світу!

З питань передплати на журнали медіагрупи «Технології та Інновації», а також участі та партнерства у конференціях звертайтеся за телефонами:

Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com

Ірина Калюжна, тел: +3096 45 87 682

Директор проєкту: Надія Ящук, співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Автор ідеї – Катерина Конєва, шеф-редактор/ співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Більше інформації про проведені конференції на нашому сайті: http://forum.techdrinks.info/ua/archive/all

Журнал «Ягідник»

Останні статті