Чилі – лідер з експорту органічної лохини в Південній півкулі

 Чилі – лідер з експорту органічної лохини в Південній півкулі

Згідно з інформацією iQonsulting за 2020-2021 роки, у попередньому сезоні Чилі експортувало понад 20 тис. тонн органічної лохини. Це був рекордний показник, який на 35% перевищив експорт кампанії 2019-2020 років. Про це повідомляє freshplaza.

Збільшення експорту пов’язане з набранням чинності Системного підходу у регіонах Субле та Біобіо, який відповідає за значне збільшення експорту органічних продуктів.

Збільшилися також поставки органічної продукції в Мексику, особливо станом на 2019/20. Чилі експортувало туди понад 14 тис. тонн органічної лохини, тобто на 30% більше, ніж у попередньому сезоні. 

Поставки перуанської органічної лохини на ринок США також збільшилися. У сезоні 2020-2021 рр. Перу експортувало майже 7 тис. тонн, тобто на 35% більше, ніж у 2019-2020 роках, і на 190% більше, ніж у 2018-2019.

– Все вказує на те, що Перу буде продовжувати рости в цій категорії через високий попит на цей продукт і тому, що ціни на органічну лохину більш привабливі, ніж на звичайну, – наголошується у звіті.

Аргентина зосередилася на експорті органічної лохини, оскільки майже 30% експорту ягоди відповідає цій категорії. Аргентина – країна з найбільшим відсотком органічних продуктів у загальному обсязі поставок. 

Нагадаємо, Чилі збільшило експорт лохини.

Чилі планує відновити торгівлю ягодами й фруктами з Китаєм.

Прогноз: частка органічної лохини в Перу цьогоріч зросте.

Журнал «Ягідник»

Останні статті