Чи дозволять збирати чорниці в лісах Рівненщини?

 Чи дозволять збирати чорниці в лісах Рівненщини?

Невдовзі в лісах розпочнеться активний збір дикорослих ягід, зокрема чорниці. Але через обмеження, які ввели через війну в Україні, відвідувати ліси в низці регіонів наразі заборонено. Тому питання збору ягід та інших дикоросів на Рівненщині зараз опрацьовується разом з працівниками органів військового управління області, лісівниками та представниками відповідних служб. Про це повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль.

– Визначаємо формат, на яких територіях в області можна дозволити збір дикоросів, а де через «спеціальні дії», що пов’язані з протидією ворогу, заборона ходити в ліс діятиме і надалі. До таких обмежень місцевому населенню потрібно поставитися з розумінням, – написав Віталій Коваль.

Керівник Рівненської ОВА зазначає, що всі розуміють, що збір дикоросів, зокрема чорниці, – це суттєва стаття доходів місцевих мешканців. Зокрема, населення області отримує від здачі ягід близько мільярда гривень.

Коли в адміністрації  матимуть виважене й опрацьоване рішення, це питання винесуть на обговорення на Раду оборони області.

Читайте також: Медіагрупа «Технології та Інновації» запрошує до співпраці!

Українська черешня: яка ситуація очікується на ринку?

Журнал «Ягідник»

Останні статті