Чому споживачі віддають перевагу лохині?

 Чому споживачі віддають перевагу лохині?

Міжнародна організація лохини прогнозує, що споживання лохини збільшиться вдвічі – з 1 млн тонн до 2 млн тонн приблизно через 7-10 років. Про це повідомляє blueberriesconsulting.com.

Ринок лохини – це сегмент, який зростає великими стрибками. І з моменту настання пандемії коронавірусу спостерігається більший попит на фрукти та ягоди. Через закриття ресторанів і закладів харчування споживачі вважають за необхідне витрачати значно більше на їжу і водночас обирають ті продукти, які позитивно впливають на організм. І саме лохина є таким продуктом, який, окрім того, має високий вміст антиоксидантів.

Згідно з дослідницьким центром з питань старіння людей з харчових продуктів USDA, дієта, що містить споживання лохини, може покращити моторику та зменшити короткочасну втрату пам’яті, яка супроводжує старіння або вікові захворювання (наприклад, хворобу Альцгеймера). Також було доведено, що лохина ефективна у зниженні ризику сечових інфекцій.

Внаслідок цього лохина набула великої популярності серед споживачів, які не лише насолоджуються її солодким смаком, а й використовують цю ягоду як«суперфуд», що допомагає спалюванню жиру. У поєднанні з нежирною дієтою лохина знижує рівень тригліцеридів і покращує рівень цукру.

Нагадаємо, лохина допомагає покращити настрій.

Компанія з Чернігівщини вдвічі збільшить насадження лохини й обліпихи.

Ягода лохини потрапила до книги рекордів Гіннеса.

Журнал «Ягідник»

Останні статті