Бізнес лохини дедалі зростає: COVID вплинув на продаж фруктів

 Бізнес лохини дедалі зростає: COVID вплинув на продаж фруктів

Коронавірус здійснює глибокий і значний вплив на глобальну економіку та життя кожного з нас. Загроза коронавірусу (Covid-19) впливає на активність у всьому світі. Промисловість – не виняток. Багато галузей страждає через цю велику світову кризу. Однак у час кризи ми повинні шукати можливості.

Схоже, що харчові та купівельні звички можуть суттєво змінитись у майбутньому, навіть коли пандемія матиме менший вплив.

– Епідемія Covid-19 швидко еволюціонує, тож важливо, як споживачі з материкового Китаю дбають про своє здоров’я, а також про зміну своїх купівельних звичок та канали, що використовуються для покупок, – пояснив президент Nielsen China Джастін САРДЖЕНТ.

У доповіді компанії Nielsen поставлено важливе питання: як змінилася поведінка споживача на ринках у негайному, короткостроковому періоді, і коли вона повернеться до нормального русла? Дослідження свідчать про те, що відповіді на це питання, можливо, не буде ніколи. Для кращого розуміння настроїв споживачів та їхньої поведінки під час глобальної критичної ситуації дослідники зосередилися на повному огляді світового ринку, щоб показати, як зміни поведінки можуть створити нові можливості для продавців.

Наприклад, домашній карантин для респондентів із Китаю привів до того, що 89% споживачів вирішили, що після закінчення пандемії товари повсякденного вжитку і свіжі продукти вони будуть більш охоче купувати онлайн. Беручи до уваги той факт, що здоров’я стає важливим індикатором майбутніх ринкових відносин у Китаї, це може стати ключовою можливістю для роздрібних торговців свіжими фруктами та овочами разом зі службами доставки продуктів харчування.

Протягом середини березня 2020 року роздрібні продажі свіжих продуктів у США виросли більш ніж на 30% у темпі приросту, тоді як обсяги продажу заморожених фруктів та овочів зросли на понад 100% порівняно з аналогічним періодом попереднього року (запасання та споживання їжі вдома стає більш поширеним явищем). Так званий «ореол здоров’я» навколо свіжих продуктів може стати позитивним фактором попиту, який зрештою триватиме довше, ніж спалах коронавірусу.

Також згідно з даними Nielsen значно зросли онлайн продажі та доставка продуктів.

Оформити передплату на журнал «Ягідник» можна за телефонами:
+38 (0362) 60 88 21,

Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com

Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16,

Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net

Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692

Катерина Олар, тел. +38 096 50 10 254, sad.nti@ukr.net

або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *