BIOFACH збере виробників органічної продукції 14-17 лютого

 BIOFACH збере виробників органічної продукції 14-17 лютого

BIOFACH, провідна світова виставка органічних продуктів харчування, відбудеться 14-17 лютого в німецькому Нюрнберзі. Цьогоріч захід пройде разом із VIVANESS – міжнародною виставкою натуральних та органічних засобів особистої гігієни. Про це повідомляє пресслужба виставки BIOFACH, традиційним партнером якої є медіагрупа «Технології та Інновації».

– Ми вже з нетерпінням чекаємо можливості знову зібрати в Нюрнберзі спільноту представників органічної їжі та натуральної та органічної косметики, щоб запропонувати їм основу для інновацій, трансформації, натхнення та спілкування! У 2023 році на виставках будуть присутні близько 2700 експонентів, 200 з яких – на VIVANESS, – зазначила директор BIOFACH і VIVANESS Даніла Бруннер. – Зараз особливо важливо особисто зустрічатися й обмінюватися ідеями та знаннями, а також дивитися в майбутнє та разом торувати шлях!

Обравши цьогоріч фокус-тему «Organic. Продовольчий суверенітет. True Prices», конгрес BIOFACH прагне забезпечити глобальну платформу знань для трансформації. Основна увага організаторів виставки буде зосереджена на нагальних питаннях: який внесок може зробити органічна система в продовольчу безпеку та суверенітет; як «справжні ціни», тобто ті, що включають відповідні екологічні витрати, можуть прокласти шлях до здійснення необхідної трансформації агропродовольчої промисловості тощо.

Відповідні стенди новинок на виставках продемонструють останні тенденції та інновації. Під час ярмарку учасники заходів знову отримають можливість проголосувати за улюблений продукт у семи номінаціях у рамках конкурсу «Кращий новий продукт».

На BIOFACH і VIVANESS учасники зможуть зануритися в різноманітний асортимент продукції міжнародної групи експонентів, поповнити свої знання, налагодити контакти на місці та поспілкуватися особисто. Крім того, цифрове розширення комбінованої події знову пропонує найбільшу можливу додану вартість у 2023 році. Ці цифрові інструменти дозволять експонентам представляти свої компанії та продукти у своїх корпоративних профілях, тоді як функція пошуку партнерів допоможе користувачам налагоджувати контакти та організовувати зустрічі.

Усі учасники матимуть можливість дивитися частини конгресів BIOFACH і VIVANESS у прямому ефірі через цифрову платформу. Згодом сеанси будуть доступні для замовлення. Додаткова інформація – https://www.biofach.de/en/biofach-congress  та https://www.vivaness.de/en/vivaness-congress.

Читайте також: Новини та успіхи польської селекції малини та ожини

Журнал «Ягідник»

Останні статті