BIOFACH 2022: як пройшла виставка органічних продуктів

 BIOFACH 2022: як пройшла виставка органічних продуктів

26-29 липня  у німецькому Нюрнбергзі відбулася 33-тя міжнародна торговельна виставка органічних харчових продуктів BIOFACH 2022. Цьогоріч захід, який вперше відбувався влітку та після 29-місячної перерви через пандемію COVID-19, зібрав понад 24 тисячі відвідувачів із 137 країн. Що важливо, Україну на двох колективних стендах (3А-729 і 3А-628) представляли понад 40 виробників органічних продуктів.

Так, попри війну, на виставці BIOFACH 2022 українські компанії презентували свою продукцію на двох стендах площею 200 м2: на національному павільйоні України Organic Ukraine Business Hub і колективному стенді України.

Зокрема, в межах національного павільйону України було представлено 21 компанію-експонента, які провели більше 1300 зустрічей з нинішніми та потенційними партнерами із ЄС, Швейцарії, США, Канади та країн Близького Сходу.

Зокрема, участь у виставці BIOFACH, беруть такі компанії, як «Дунайський аграрій», ФГ «Гадз», «УКР-ВОЛНАТ», «УкрБіоЛенд», «Галфрост», Oril-Eco, Ahimsa, а також інші представники плодоовочевого сектору України, Eco Berry, Family Garden, ALTE FOODS, «Дедденс Агро», «Чаї та спеції з Потутор», Amethyst Ole, «Автономна родова садиба», «Красногірський олійний завод», Power of nature, Darlisad тощо.

Асортимент презентованої українськими компаніями продукції становив понад 250 видів органічних товарів, серед яких – заморожені, сублімовані та свіжі ягоди, фрукти та овочі, сільськогосподарські та баштанні культури, курячі яйця, амарант, спельта, чаї та ін.

Паралельно з роботою виставки вже традиційно пройшов конгрес, під час якого відбулося понад 120 тематичних сесій. На них, зокрема, йшлося про нинішній розвиток органічного ринку та тенденції, а також про політичні та законодавчі зміни, що стосуються органічного сільського господарства.

Велику увагу під час проведення конгресу приділили питанням України – стану, проблемам і програмам підтримки органічного сектору України. Керівник «Офісу з розвитку підприємництва та експорту» Андрій Ремізов представив ситуацію в органічному секторі до початку широкомасштабного вторгнення росії в Україну, а також поточну ситуацію після 5 місяців війни на основі опитування органічного бізнесу, що було проведене напередодні BIOFACH 2022.

Читайте також: Площа органічних насаджень в Україні збільшується

Журнал «Ягідник»

Останні статті