BASF розширює дію вексельної програми на купівлю ЗЗР і насіння

 BASF розширює дію вексельної програми  на купівлю ЗЗР і насіння

Компанія BASF розширила умови вексельної програми під 1 % для придбання засобів захисту рослин і насіння. Так, отримання векселів, мінімальна сума яких становить 500 тисяч гривень, тепер доступне всім клієнтам BASF, повідомляє пресслужба компанії.

2021 року компанія BASF запропонувала аграріям вексельну програму за відсотковою ставкою на рівні 1%. Тоді ця пропозиція була доступною лише новим споживачам, а цьогоріч скористатися програмою можуть усі клієнти.

– Ми продовжуємо працювати над тим, аби підтримати українських аграріїв. Зокрема, приділяємо особливу увагу найрізноманітнішим фінансовим інструментам, які допомагають підприємцям отримати на вигідних умовах ЗЗР та насіння. Переконані, що ця програма сьогодні дозволить аграріям гнучко управляти власними фінансами, – каже Юрій Журавель, керівник відділу комерційних та цифрових рішень BASF Agricultural Solutions.

Щоб скористатися векселем BASF під 1% для придбання засобів захисту рослин і насіння, заявнику потрібно звернутися до офіційного дистриб’ютора і визначитися із сумою замовлення. Мінімальна сума векселя за програмою становить 500 тисяч гривень. Далі необхідно звернутися до банку-партнера АТ «Райффайзен банк», оформити ліміт авалювання векселів та отримати інформаційний лист. Після цього агропідприємство може отримати від дистриб’ютора необхідну продукцію. Варто не забувати, що потрібно виписати та авалювати вексель, після чого передати його представнику компанії-дистриб’ютора. А в кінці сезону, коли компанія уже зібрала врожай і отримала за нього кошти, розплатитися у належний термін.

Вексельна програма продовжиться триватиме до 30 жовтня 2023 року.

Деталі та умови за посиланням: https://www.agro.basf.ua/uk/promotions/Veksel_BASF/

Читайте також: Україна «перевернула» європейський ринок заморожених ягід

Журнал «Ягідник»

Останні статті