Асоціація “Ягідництво України” анонсувала нові умови програми лояльності для ягідників

 Асоціація “Ягідництво України” анонсувала нові умови програми лояльності для ягідників

Асоціація «Ягідництво України» впроваджує Програму Лояльності! Ця програма є унікальною і діє виключно для компаній-членів Асоціації «Ягідництво України».

Метою створення цієї програми є консолідація зусиль по насиченню ринку вирощування і переробки ягід якісними товарами та послугами, спрощення доступу членів Асоціації «Ягідництво України» до таких товарів та послуг, підвищення прибутковості бізнесу членів Асоціації і розвиток ринку в цілому.

Партнерами Програми лояльності стали члени АЯУ – постачальники товарів та послуг і партнери Асоціації, завдяки яким члени Асоціації-виробники отримали знижки та спеціальні цінові пропозиції на широку лінійку товарів та послуг. Всі компанії- учасники програми лояльності є перевіреними та надійними постачальниками.

Наразі програма вже включає двадцять різних пропозицій на послуги для сектору та супутні товари для ягідного бізнесу з вирощування та переробки ягід. Програма і далі
буде доповнюватись та розширюватись. При замовленні певної послуги або товару, партнери Програми Лояльності мають упевнитися, що компанія є дійсно Членом Асоціації «Ягідництво України». В межах Програми лояльності ми також раз на рік будемо проводити серед членів Асоціації «Ягідництво України» опитування щодо якості обслуговування. Результатами цих досліджень ми будемо ділитися з кожним учасником програми особисто.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *