Асоціація «Уксадпром» підтримує Всеукраїнський горіховий форум 2021!

 Асоціація «Уксадпром» підтримує Всеукраїнський горіховий форум 2021!

Медіагрупа «Технології та Інновації» та асоціація «Укрсадпром» на чолі з Олександром Матвійцем нещодавно уклали партнерську угоду про співпрацю під час організації та проведення Всеукраїнського горіхового форуму 2021, що відбудеться 2-3 вересня в м. Ірпінь.

Асоціація «Укрсадпром» уже багато разів виступала галузевим партнером конференцій медіагрупи «Технології та Інновації». Позаду – низка успішних заходів, проведених за підтримки Асоціації «Укрсадпром», які відвідали багато садівничих компаній-членів асоціації.

Зокрема, 10-11 червня 2021 року відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові», яка зібрала 230 садівників із усієї України та з-за кордону! А 22-23 жовтня 2020 року в м. Львів відбулася V Міжнародна науково-практична конференція «Від землі – до готового продукту», що зібрала близько 280 учасників, та Народна дегустація соків прямого віджиму від фермерських господарств та виробничих підприємств України. За першість змагалося 3 компанії-виробники соків – «Вітмарк-Україна», ФГ «Валентина», ПрАТ «Вікторія».

Асоціація «Укрсадпром» об’єднує  садівників з усіх куточків України, захищає інтереси всіх учасників ринку в галузі садівництва, ягідництва й горіхівництва та переробки плодово-ягідної продукції, популяризує інтереси садівників, горіхівників та сприяє розвитку садівництва і ягідництва. Тому медіагрупа «Технології та Інновації» й Асоціація «Укрсадпром» уклали чергову партнерську угоду. Адже мета діяльності медіагрупи перегукується з цілями Асоціації «Укрсадпром».

Заробляти на горіхах в Україні реально! Переконайтесь у цьому, зареєструвавшись на Всеукраїнський Горіховий Форум.

Членам Асоціації «Укрсадпром» знижка 10% на участь у конференції!

Нагадаємо, що Всеукраїнський горіховий форум буде тривати два дні.

2 вересня – пленарна частина конференції та виставка технологій сучасного садівництва і продуктів садівництва, горіхівництва та продуктів переробки.

У програмі Всеукраїнського горіхового форуму-2021:

  • дискусійна панель з участю провідних горіхівників України
  • доповіді науковців провідних українських та закордонних інституцій, що займаються вивченням горіхових культур;
  • виступи представників горіхових розсадників про сучасні високопродуктивні сорти горіхів, стійких до хвороб, морозів і засухи;
  • презентації новітніх технологій ведення горіхівництва: від створення проєктів горіхових садів до догляду за садом, збору врожаю і його сортування і продажів;
  • виступи компаній, що успішно займаються горіхівництвом, як бізнесом
  • виступи компаній про сучасні технології переробки горіхів.

3 вересня – бізнестур на провідне горіхове господарство регіону – ТОВ «Горіх Полісся» на Житомирщині, де вирощують 55 га фундука італійських сортів.

Учасники Всеукраїнського Горіхового форуму дізнаються все про сучасні підходи до вирощування та переробки різних видів горіхів в Україні. Під час форуму учасники розберуть «від А до Я», як побудувати успішний горіховий бізнес від вибору саджанців – до прибуткового промислового саду. Цей захід зацікавить і тих, хто тільки збирається закласти горіховий сад, і досвідчених представників українського горіхівництва.

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському Горіховому форумі власників і керівників садівничих господарств, фермерів, керівників і головних спеціалістів переробних підприємств, горіхівників-початківців та всіх, хто планує вести успішний бізнес у галузі горіхівництва.

Запрошуємо до участі у науково-практичній конференції «Всеукраїнський Горіховий форум 2021»!

Умови участі в форумі:

В якості учасника для виробників сільгосппродукції

Конференц-день + бізнес-тур – 2200 грн (2 дні)

Конференц-день (без бізнес-туру) – 1500 грн. (1 день)

Для не виробників сільгосппродукції –

Вартість участі – 3000 грн (ціна включає оплату участі протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі (1 день без бізнес-туру) – 2000 грн.

(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь в дегустації напоїв і продуктів, презентації та дегустації фруктів і ягід; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід і презентації спікерів конференції, надіслані електронною поштою).

Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації»«Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%)

УВАГА! Форум пройде з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Усі учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проводитися з дотриманням дистанції між стендами. Конференц-зали будуть систематично провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани

Із питань реєстрації та партнерства звертайтеся:

Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com

Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net

Лариса Товкач, тел.: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net

Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net

Анна Ільчук, тел.: +38 068 568 66 58, nti.beer@gmail.com

Директор проєкту Надія Ящук, співзасновник медіагрупи «Технології та Інновації», тел.: +38 068 568 58 22, rnadia@ukr.net

Автор ідеї – Катерина Конєва, головний редактор/ співзасновник медіагрупи «Технології та Інновації», тел.: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com.

Поселяє: «Конференц-Хол ІРПІНЬ» м. Ірпінь, вул. Северинівська, 118-А

Телефон для бронювання номерів: +380672253058 (бронювання)

Номери, що доступні для бронювання:

Стандарт 3-місний – 1020 грн/ніч

Стандарт 2-місний – 920 грн/ніч

Стандарт 1-місний – 700 грн/ніч

Напівлюкс – 1050 грн/ніч

Люкс – 1250 грн/ніч

+ Сніданок 200 грн оплачується додатково.

Більше інформації про Всеукраїнський горіховий форум 2021 – ТУТ.

Журнал «Ягідник»

Останні статті