Акція для учасників конференцій медіагрупи «Технології та Інновації»

 Акція для учасників конференцій медіагрупи «Технології та Інновації»

Лише зараз учасники конференцій, які організовує та проводить медіагрупа «Технології та Інновації», мають змогу отримати знижку 10% на передплату журналів «Ягідник», а також «Садівництво і Виноградарство. Т.І.», «Напої. Т.І.», «Горішник» і Beer.Technologies&Innovations.

У 2022 році вийде 5 випусків журналу «Ягідник». У кожному номері – постійні рубрики за назвами основних і нішевих ягідних культур: лохина, суниці садова та альпійська, малина, порічки, кизил, обліпиха, жимолость, журавлина тощо. В кожній рубриці, як правило, подається стаття про досвід вирощування і догляду за культурою, в одному із господарств України чи й з-за кордону, публікується наукова стаття і технологічні поради. А блок про захист рослин і насаджень презентує ефективні методи боротьби з захворюваннями та шкідниками. В рубриках про кооперацію, органічне виробництво – думки та прогнози експертів, щоб бізнес кожного ягідівника приносив максимальні прибутки. Рубрики, присвячені питанням сортування, зберігання, заморожування та переробки, розповідають про різноманітні варіанти післязбиральної підготовки ягід на шляху до споживача.

2022 року журнал «ЯГІДНИК» розширить географію своїх міжнародних співпраць і висвітлюватиме передовий ягідний досвід іноземних колег з Білорусі та Молдови, а також виходитиме ще й російською мовою. Таким чином, читачі з Білорусі, Молдови, Грузії та інших країн пострадянського простору також зможуть читати про передовий досвід ягідництва, новітні технології та ефективні рішення.

ВИ МОЖЕТЕ ВИБРАТИ ОДНЕ ВИДАННЯ АБО КОМПЛЕКТ ЖУРНАЛІВ ЗА ТЕМАТИКОЮ, ЯКА ЦІКАВИТЬ:

Назва комплекту Кількість випусків у рік Ціна за комплект, грн Електронна передплата
Комплект №1 – повний. Журнал «Садівництво і Виноградарство. Т.І.»/ «Напої. Т.І.»/ «Горішник» (5 випусків( + журнал «Ягідник» (5 випусків) + Beer.Technologies&Innovations (спарені) 12 1600 1000
Комплект №2 Журнал «Садівництво і Виноградарство. Т.І»/ «Напої. Т.І.»/»Горішник» (5 випусків) + журнал «Ягідник» (5 випусків) 10 1200 700
Журнал «Ягідник» 5 650 450
Журнал «Садівництво та Виноградарство. ТІ.» / «Напої.Т.І.»/ «Горішник» 5 550 450
Журнал Beer.Technologies&Innovations (спарені) 2 450 300
Каталог Beer Inside. Пивна мапа України 1 100 70

Цього року медіагрупа «Технології та Інновації» планує 4 науково-практичні конференції, присвячені садівничій і ягідній галузям.

14-15 квітня 2022 року пройде міжнародна науково-практична конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації», присвячена питанням вирощування червоних ягід суниці садової, малини, а також ягідних нішевих культур.

9-10 червня 2022 року буде організована конференція «Від землі – до готового продукту. Кісточкові», основний акцент під час проведення якої робитиметься на ключових питаннях вирощування, збору та реалізації черешні, вишні, персика, абрикоса, а також створення якісного й ефективного саду кісточкових культур.

27-28 жовтня 2022 року відбудеться вже традиційна науково-практична конференція «Від землі – до готового продукту. Зерняткові», яка буде присвячена вирощуванню яблук, груш, айви, а також їх переробці. Планується також Народна дегустація соків з фруктів і ягід від українських виробників, де визначатиметься ТОП-10 кращих соків України.

А 8-9 грудня 2022 року відбудеться конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації», основні питання якої стосуватимуться вирощування чорних ягід, зокрема лохини, ожини, чорниці, чорної смородини, а також дикорослих культур.

Проєкт «Ягідник» – це енциклопедія садівничого та ягідного бізнесу, адже інформація, яка розміщується в друкованих випусках – ексклюзивна, і її варто використовувати як методичний посібник для роботи, нових бізнес-ідей і отримання прибутків.

Слідкуйте за нами та беріть участь у науково-практичних конференціях, які об’єднують фахівців садівництва та ягідництва України і світу!

З питань передплати на журнали медіагрупи «Технології та Інновації», а також участі та партнерства у конференціях звертайтеся за телефонами:

Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com

Ірина Калюжна, тел: +3096 45 87 682

Директор проєкту: Надія Ящук, співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Автор ідеї – Катерина Конєва, шеф-редактор/ співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Більше інформації про проведені конференції на нашому сайті: http://forum.techdrinks.info/ua/archive/all

Журнал «Ягідник»

Останні статті