Аграрії заморожують малину

 Аграрії заморожують малину

Наприкінці червня розпочався сезон збору малини, який триватиме до кінця жовтня, тобто до перших заморозків. У межах проєкту «Академія Ягідництва» начальник відділу стандартизації та якості заводу бренду Tevitta Валентина Гулина розповіла про вимоги до здачі малини для подальшого заморожування.

– У малині не допускаються гнилі чи запліснявілі ягоди. Вони мають бути свіжозібрані, цілі та сухі, без наявності хвороб чи комах. Кількість недозрілих ягід не має перевищувати 5 %, – зазначила Валентина Гулина.

Що стосується транспортування, то рекомендується використовувати ящики, в яких ягід має бути не більше 3 кілограмів, аби вона пошкоджувалася. Якщо потрібно, то в пунктах прийому Tevitta можна взяти необхідну кількість ящиків.

– При формуванні ціни ми орієнтуємося на ринкову вартість ягоди, урожайність і попит, а також на якість. Наші постачальники отримують кошти в момент здачі ягоди, – додає начальник відділу стандартизації та якості заводу бренду Tevitta.

Завод з заморожування ягід, овочів та фруктів бренду Tevitta приймає для подальшого заморожування сезонні ягоди з усієї України.

Точки збору знаходяться в центральному та західному регіоні.

  • Вінницька область (м. Жмеринка, м. Бар, с. Миронівка Ямпільського району)

Контакти: 067 233 26 63 – Владислав

  • Черкаська область (м. Шпола)
  • Львівська область (м. Львів)

Контакти: 067 380 45 87 Андрій

Також можна залишити заявку на сайті: https://tevitta.com/purchase

Читайте також: «Ягідник» № 2 уже вийшов друком!

Журнал «Ягідник»

Останні статті