Рекламодавцям

Шановні партнери!

Всеукраїнський фаховий журнал «Ягідник» і сайт jagodnik.info вітають вас і запрошують до співпраці!

«Ягідник» – це міжнародний спеціалізований журнал для ягідівників та садівників, а також усіх, хто цікавиться ягідним бізнесом, вирощуванням, переробкою ягід.

Містить актуальну інформацію про нові технології в ягідництві, враховуючи вирощування ягід, кісточкових і баштанних культур, а також способи зберігання і переробки продукції ягідників і садів. Інформує про актуальні тенденції ринку, популяризує передовий європейський і світовий досвід вирощування, і презентує нові технології та сучасне обладнання зі збору та переробки, сприяє у вирішенні питань просування продукції та виходу на міжнародний ринок.

Журнал заснований медіа-групою «Технології та Інновації» в 2016 році. Має зручний формат 200×290 мм (А4), повнокольорові лакові обкладинки, його об`єм 80 і більше сторінок, повнокольоровий. Журнал видається 5 разів на рік. Тираж: 3000 екз. Мова видання: українська.

jagodnik.info – це портал для тих, хто цікавиться чи вже професійно займається вирощуванням ягідних культур, їх переробкою та реалізацією. Проєкт створений на основі журналу «Ягідник» 

Єднаймо зусилля заради досягнення найкращого результату у вашому бізнесі!

Пропонуємо вам проєкти комплексних довготривалих піар-кампаній для ягідничих господарств і технологічних підприємств, що включають, що включають розміщення новин, статей, реклами в журналі «Ягідник» та на сайті  jagodnik.info банерів, оголошень, статей, новин, з активними поширеннями в соціальній мережі Facebook, Instagram 

Наші сайти, демонструють потужну позитивну динаміку: від 15 тис. відвідувань щомісяця! А ефективність дописів у соцмережах: у середньому показник сягає 500-1500 охоплених користувачів, та плюс до 50% взаємодій, які передбачають перехід на сайт/інтернет-магазин замовника. Ці групи і сторінки активно розвиваються, залучаючи все більше учасників і читачів.

Прайс на рекламу в журналі

Price for advertising in magazine

Прайс на рекламу на сайті

Price for advertising in the site

Замовити розміщення в друкованому журналі чи на сайті:

Лора Товкач, менеджер з реклами та передплати: +38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net

Надія Ящук, засновник/керівник проєкту: +38 068 568 58 22, rnadia@ukr.netnadya.yashchuk@gmail.com