Рекламодавцям

Успішний бізнес коштує дорого, а знання, як його зробити успішним, – безцінні!
Ми прагнемо, щоб ваша справа розвивалася якнайкраще!

jagodnik.info – це портал для тих, хто цікавиться чи вже професійно займається вирощуванням ягідних культур, їх переробкою та реалізацією.

Проєкт створений на основі журналу “Ягідник”.

Містить актуальну інформацію про нові технології в ягідництві, враховуючи вирощування ягід, кісточкових і баштанних культур, а також способи зберігання і переробки продукції ягідників і садів. Інформує про актуальні тенденції ринку, популяризує передовий європейський і світовий досвід вирощування, і презентує нові технології та сучасне обладнання зі збору та переробки, сприяє у вирішенні питань просування продукції та виходу на міжнародний ринок.

Шановні панове!

Всеукраїнський фаховий журнал “Ягідник” і сайт jagodnik.info вітають вас і запрошують до співпраці!

Ми реалізуємо проєкти комплексних довготривалих піар-кампаній для ягідничих господарств і технологічних підприємств, що включають, що включають розміщення новин, статей, банерів, оголошень на порталі jagodnik.info, в соціальній мережі Фейсбук (зокрема, сторінки “Журнал “Ягідник”, “Садівництво і Виноградарство. Ягідник. Технології та Інновації”), в е-газеті, також та розміщення новин, статей, реклами в друковану журналі “Ягідник”.

Єднаймо зусилля заради досягнення найкращого результату у вашому бізнесі!

Пропонуємо вам публікацію новин, повідомлень про події, прес-релізів компаній. Ми готові розміщувати на сайті інформаційні повідомлення про впровадження інновацій у виробництво, наукові статті про передові технології, залучати до консультування на актуальні теми кращих фахівців світу.

Завантажити прайс українською мовою

Download the price

Замовити розміщення в друкованому журналі:

+38 068-568-58-22,

+38 067-238-18-51

Або на e-mail: rnadia@ukr.net, reklama.nti@ukr.net