В Україні вирощують та збирають врожаї екзотичних фруктів та ягід

 В Україні вирощують та збирають врожаї екзотичних фруктів та ягід

У Шепетівському районі на Хмельниччині знаходяться теплиці, у яких під керівництвом Сергія Герасимчука вирощуються квіти, лохина, журавлина, ківі та навіть лимони. Найстарші дерева у хазяйстві вже відсвяткували 8-мирічний день народження.

«Найбільше люблю працювати на землі. Це і користь, і задоволення водночас. Квітникарством я займаюся майже два десятиліття», – розказує господар.

Розпочиналося все саме із квітникарства, наприклад, одного разу для потреб озеленення міста, Сергій презентував біля 1000 кущів троянд. Згодом на ділянці почав вирощувати і екзотику. Тому, на початку осені вся його родина вже змогла посмакувати ківі.

Лимони ж у теплиці дозрівають під самий Новий рік, а також іще раз, тому що плодоносять двічі на рік. Лимон, який вирощується в умовах українського клімату характеризуються меншою вибагливістю. І за словами Сергія Герасимчука, для гарних врожаїв потрібно лише дотримуватися кількох правил: не залишати лимони під прямими сонячними променями, забезпечити вчасний полив та обробку добривами. Також варто не ставити рослину біля інших культур, тоді вона ростиме краще.

Всім.Ua

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *