Президент України закликав Швецію взяти участь у проектах разом з Україною

 Президент України закликав Швецію взяти участь у проектах разом з Україною

Володимир Зеленський на переговорах із прем’єр-міністром Швеції Стефаном Левеном запропонува Швеції прийняти участь у масштабних проектах в альтернативній энергетиці, енергобезпеці, агро- і IT-секторі, інфраструктурі та екології.

Також він відмітив, що Україна наполегливо працює над підвищенням енергоефективності, а також дуже зацікавлена у співпраці у різних галузях.

«Я закликав шведську сторону збільшити ділову присутнітсь в Україні. Ми дуже зацікавлені в масштабних проектах в альтернативній і відновлюваній енергетиці, енергетичній безпеці, сільскому господарстві, IT-секторі, по інфраструктурним об’єктам», – розказав він на спільному брифінгу з Левеном.

Крім того, Зеленський зазначив, що така співпраця зробить українську економіку більш конкурентною і підвищить енергетичну безпеку України. За результатами зустрічі, сторони домовилися залучати шведських інвесторів у сферу переробки відходів у ключових містах України, активізувати взаємодію по охороні навколишнього середовища та боротьбі зі змінами клімату.

«Ми являємся другим донором по об’єму технічної допомоги Україні. І плануємо і в подальшому підтримувати зусилля України для покращення життя всіх українців та наближення країни до ЄС”, – відмітив він.

Стефан Левен розказав, що Швеція вітає амбіціозну повістку дня реформ в Україні, а також що програма допомоги Українї базується на трьох напрямках: підтримка економічного розвитку, укріплення демократії, прав людини та верховенства права і покращення захисту навколишнього середовища.

Інтерфакс

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *