Нова плантація лохини на підприємстві «Прикарпаття Агро» отримала право на державну компенсацію

 Нова плантація лохини на підприємстві «Прикарпаття Агро» отримала право на державну компенсацію

Декілька днів тому, відбулося виїзне засідання комісії з питань розгляду заяв про компенсацію та документів, наданих суб’єктами господарювання за програмою «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними» у 2019 році, яке було проведено департаментом агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.

Під час заходу було розглянуто документи фермерського господарства «Прикарпаття Агро» села Підбережжя Болехівської міської ради на запитання щодо включення до переліку претендентів на часткове відшкодування витрат по Програмі державної підтримки. У результаті, внаслідок здійсненої виїздної перевірки та аналізу поданих документів, а також обговорення усіх питань, комісією було прийнято рішення, що ФГ «Прикарпаття Агро» має право на отримання часткового (до 80 відсотків) відшкодування вартості придбаних саджанців за рахунок бюджетних коштів.

Для довідки, на фермерському господарстві «Прикарпаття Агро» в основному вирощують чорницю канадську. А протягом 2019-ого року, тут була проведена перевірка ґрунту, а також збільшення площі під посадкою лохини сортами Блюкроп Дол, Дюк 120, Еліот Д2, у зв’язку з їх витривалістю низьких температур, стійкістю до хвороб та можливістю мінімального застосування засобів хімічного захисту рослин. Усього було посаджено близько 10 га виключно сертифікованих саджанців чорниці високорослої.

Вікна

Журнал «Ягідник»

1 Review

1

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

День саду