«Fresh Business Expo 2019» вітала учасників та відвідувачів в МВЦ!

 «Fresh Business Expo 2019» вітала учасників та відвідувачів в МВЦ!

У вівторок, 3 грудня, ввосьме розпочала роботу Fresh Business Expo. Організатори плідно працювали над вдосконаленням виставки: збирали професійну аудиторію та створювали актуальну програму.

Офіційне відкриття відбулося o 10:30. Захід відвідали Рейнауд Наутен – Радник з питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерландів в Україні, Карло Ферарі – директор Агентства зовнішньої торгівлі  Італії в Україні, Олександр Хорев – Керівник проекту «АПК-Інформ: овочі і фрукти», Ірина Слободянюк – президент «Компанії «Місто Мрії», Куно Якобс – директор Nova Exhibitions B.V.

За три дні роботи виставки її відвідали 3 476 особи. Були присутні компанії з 16 країн світу: Австрії, Бельгії, Данії, Іспанії, Італії, Ізраїлю, Кенії, Литви, Нідерландів, Німеччини, Польщі, США, Франції, Чехії, Швеції, України представили свою продукцію та послуги на виставці.

Традиційно в рамках виставки провели щорічну конференцію «Овочі та фрукти України-2019. Експортний прорив» та міжнародний торговий форум, організаторами яких є Проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти».

Вдруге провели семінарську програму, присвячену тепличним технологіям. Створення такої тематичної семінарської програми пов’язано із додаванням тепличного сектору. Організатори вбачають значний попит на дану діяльність. 97 слухачів протягом двох днів відвідали семінари з метою ознайомлення з новими технологіями, вдосконалення знань, пошуку партнерів та клієнтів тощо.

Нагадуємо, що Fresh Business Expo провідна міжнародна подія B2B формату всієї галузі плодоовочівництва в Україні. Виставка присвячена технологіям вирощування, обробки, зберігання, переробки та маркетингу такої продукції як овочі, фрукти та ягоди.

Щороку виставка підтверджує, що є чудовим додатковим маркетинговим інструментом для компаній, що займаються встановленням та зміцненням такого необхідного бізнесу в Україні та країнах СНД. Fresh Business Expo привертає до себе все більше уваги виробників, трейдерів, імпортерів, експортерів, переробників, а також постачальників обладнання.

Організатори Fresh Business Expo хотіли б подякувати всім учасникам та відвідувачам за успіх Fresh Business Expo 2019! Долучайтеся до Fresh Business Expo 2020 з 1 по 3 грудня! Ви отримаєте багато вигідних знайомств та особливих можливостей! Будемо раді допомогти вам ставати кращими!

Журнал «Ягідник»

Останні статті