Один із лідерів лохинового сектору України створив органічний розсадник ягоди «Biggreen»

 Один із лідерів лохинового сектору України створив органічний розсадник ягоди «Biggreen»

На базі господарства СВК «Ягідки» створили органічний розсадник лохини «Biggreen». Як і на інших плантаціях органічної фірми, що спеціалізується на вирощування лохини і продає ягоду під торговою маркою «BigBlue», на полі використають лише найкращий якісний матеріал In-Vitro в Україні та високі технології, сертифіковано за стандартами Organic Standard та GLOBALG.A.P. В компанії вважають, що лише за таких умов органічний спосіб дозволить отримати прекрасний результат.

Господарство має вже 5 років досвіду. СВК «Ягідки» є лідером в Україні серед тих, хто вирощує органічну лохину. А основними сортами, які вирощуються в господарстві, є такі: «Duke», «Bluecrop», «Nelson», «Chandler», «Elliot». Урожай з такими сортами в компанії продовжують збирати із середини червня до середини вересня.

Крім вирощування готової ягоди, розсадник «Biggreen», який є сертифікованим Organic Standard, реалізує саджанці – 2-річні рослини в 1,5 літровому горщику, які є досить популярними серед підприємств на Західній Україні. Усі покупці, окрім якісного посадкового матеріалу, отримують безкоштовну допомогу від агрономів та менеджерів розсадника, необхідну для вибору матеріалу, посадки та вирощування.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *