В Україні змінили порядок та терміни подачі документів для держпідтримки

 В Україні змінили порядок та терміни подачі документів для держпідтримки

15 листопада 2019 року Кабінет Міністрів України затвердив постанову № 954 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», згідно якої передбачено продовження терміну подачі документів та змінено Порядки використання коштів за деякими з програм підтримки.

Таким чином було внесено зміни до порядків та оновлено терміни подачі документів для всіх, хто користується програмою держпідтримки. Окрім цього, у тексті Порядку слово «Мінагрополітики» було замінено словом «Мінекономіки».

Отже, нині за програмою «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними», термін подання суб’єктами господарювання матеріалів до регіональних комісій встановлений до 1 грудня 2019 року, а регіональними комісіями до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України в термін до 10 грудня поточного року.

А на додачу у Порядку використання бюджетних коштів виключений пункт 6¹, яким передбачалося подання суб’єктами господарювання заяв до Міністерства аграрної політики та продовольства України з метою їх включення до переліку претендентів на державну підтримку відповідно підпунккту 1 і 2 пункту 5 цього Порядку.

За програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» в частині компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва кошти, передбачені в держбюджеті, спрямовуються на компенсацію вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва (скасовано компенсацію вартості за закупівлю спеціальних вагонів для перевезення зерна, обладнання для виробництва біоетанолу та електроенергії з біомаси).

Техніка та обладнання, які на мить здійснення через уповноважений банк оплати на їх придбання, були включені до переліку розміщеному на офіційному веб-сайті Мінекономіки підлягають частковій компенсації.

Програма «Державна підтримка тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва)» за напрямом часткового відшкодування вартості племінних тварин, сперми та ембріонів (пункт 10 Порядку) у 2019 році отримала подовження термінів подання суб’єктами господарювання, які є юридичними особами, заявки та документів – до 15 грудня, розгляд комісією Мінекономіки заявок та документів – до 20 грудня та спрямування бюджетних коштів на рахунки суб’єктів, відкриті у банках – до 25 листопада.

Щодо напряму часткового відшкодування вартості тваринницьких об’єктів (пункт 11 Порядку) було вилучено норму, що для об’єктів, введених у дію в грудні попереднього року, суб’єкти господарювання подають заявку та документи до 5 березня поточного року та змінено кількість засідань комісій – засідання комісії 15 березня виключено.

Також за напрямом часткового відшкодування вартості об’єктів із зберігання та переробки зерна (пункт 12 Порядку) було змінено розрахунок про підтвердження статусу платника єдиного податку ІV групи – за попередній податковий (звітний) рік.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

День саду