«Агромаркет» – знайдеться ВСЕ для сільського господарства!

 «Агромаркет» – знайдеться ВСЕ для сільського господарства!

Для заощадження часу, коштів та щоб не ходити у різні магазини, варто відвідати один, який пропонує великий спектр товарів за помірними цінами для ведення сільського господарства. Таким центром є великий магазин «Агромаркет» у селі Недобоївці Хотинського району Чернівецької області.

Агромаркет – це не просто магазин. Це велика торговельна площа, яка об’єднує у собі все необхідне для господарювання на землі. Незалежно від того, потрібно купити маленьку упаковку пестициду, чи закупити партію засобів захисту рослин на цілий сезон, чи придбати маленький гвинтик або необхідні матеріали для капітального  ремонту, фахівці магазину допоможуть зробити правильний вибір, враховуючи всі потреби покупця.

Історія «Агромаркету» починається у 2002 року. Тоді у Недобоївцях місцеві підприємці відкрили магазин «Дім Сад Город». З того часу він впевнено розвивався і заробляв свій авторитет, обслуговуючи  клієнтів і пропонуючи їм товари, які допомагали досягати кращих результатів у веденні сільського господарства. Поступово, збільшуючи клієнтську базу, асортимент продукції, а також розміри торгової площі, «Агромаркет» вийшов на рівень, коли у 2014 році збудували і відкрили магазин європейського типу, де втілилися всі сучасні стандарти з обслуговуванню клієнтів. Тут, на місці, зацікавлені покупці отримують професійну консультацію, діляться власним досвідом, або поповнюють запас своїх знань на численних семінарах та тренінгах.

 «Агромаркет» об’єднує у собі такі основні напрямки розвитку:

 • Агрохімічний
 • Аграрно-технічний
 • Будівельно– господарський

Агрохімічний напрямок команда «Агромаркету» розвиває уже понад 10 років. На сьогодні, цьому напрямку роботи «Агромаркету» надається найбільше уваги.

Зокрема, в інтернет-магазині https://agromarket.cv.ua можна придбати засоби захисту рослин, які є невід’ємним помічником у вирощуванні будь-якої культури.

 1. Фунгіциди – препарати від хвороб
 2. Інсектициди – препарати від шкідників
 3. Акарациди – препарати від кліщів
 4. Гербіциди – препарати від бур’янів
 5. Протруйники – препарати для протруювання насіння
 6. Ад’юванти (Прилипачі) – препарати для покращення прилипання, проникнення, поверхневого натягу і площі покриття.
 7. Проріджувачі зав’язі – препарати спрямовані для зменшення кількості плодів на дереві, для покращення їх якості та уникнення періодичності
 8. Родентециди – препарати, призначені для знищення гризунів

За цей час буковинці добилися вагомих результатів у розвитку сільського господарства регіону і завоювали довіру тисяч вдячних клієнтів. Нашими надійними партнерами є такі відомі фірми як:  Syngenta, FMC, Basf,  Bayer, Summit-Agro Ukraine,  Adama,  Arysta,  Nufarm,  Du Pont,  Chemtura, Vitera, Wuxal, Valagro та багато інших. Саме тому вся продукція є оригінальною та сертифікованою, то ж покупець захищений від неякісних товарів маловідомих фірм або підробок.

Аграрно-технічний  поєднує у собі все, що потрібно для ефективної обробки земельних ділянок, починаючи від маленького мотокультиватора і закінчуючи причіпними обприскувачами. Крім того, у магазині можна підібрати запасні частини до техніки, чи придбати агрегати для переобладнання.  У цьому плані «Агромаркет» співпрацює із польськими виробниками сільськогосподарської техніки – компаніями «Krukowiak» і «Warka», а також з італійськими фірмами: “Bondioli & Pavesi” і «Comet», що постачають надійні агрегати для сільгоспмашин та з українськими колегами – фірмою «Агросмап».

Будівельно– господарський – це той напрямок, який, враховуючи потреби споживачів, стрімко розвивається. В «Агромаркеті» можна підібрати інструмент таких відомих брендів як: DeWALT,  Stanley, Black & Decker,  або придбати все необхідне для господарства, від лако-фарбових виробів до систем утеплення.

Команда «Агромаркету» запрошує відвідати унікалький магазин «Агромаркет» і пересвідчитися, що товари та послуги торговельного центру відповідають найвищим стандартам у сільському господарстві.

Наша адреса: Чернівецька обл., Хотинський р-н., с.Недобоївці, вул. Тракторна 2

тел.: 099-3-900-900

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *