У Німеччині розробили новий сорт суниці садової – «Далі»

 У Німеччині розробили новий сорт суниці садової – «Далі»

Щороку на плантаціях одного з найбільших полуничних господарств в Північній Німеччині Роберта Даля вирощується ягода на площі понад 400 гектарів. Більша частина продукції постачається на внутрішній ринок: для 400 торгових точок, розташованих у країні.

Для отримання дійсно візуально привабливих та дуже смачних сортів суниці садової на базі ферми постійно тестуються нові сорти. Після проходження перевірки нові сорти включаються у комерційне вирощування. Одним із таких сортів став сорт «Далі» (Dahli), створений у межах програми розведення Flevo Berry, і який отримав свою назву від імені Роберта Даля, який зараз займається вирощуванням та реалізацією полуниці Карла-Хайнца Даля, відомого фермера із регіону Варнсторф.

Новий сорт характеризується раннім періодом дозрівання – 3-4 дні після Flair. Плоди сорту мають яскраво-червоне забарвлення та блискучу шкірку, що робить його надзвичайно привабливим в індивідуальному пакуванні навіть після зберігання. Окрім цього, ягода міцна, тому легко збирається, а також зручна для продажу прямо покупцям, так і в супермаркетах.

Листя полуниці «Далі» росте вертикально, а суцвіття сягають висоти листків, що робить сорт захищеним від весняних заморозків та дощів. Рекомендована відстань для посадки між саджанцями має складати 35 см, а час закладки фіго має бути від квітня до червня для збору врожаю в наступному році. Також рекомендується удобрення фосфором, марганцем та магнієм. Для охолодження цієї суниці садової необхідно тривалий час – понад 700 годин при мінімальній температурі у 7 ° C. ).

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *