Шановні читачі! Вийшов друком жовтневий номер журналу «Ягідник» №4 (15).

 Шановні читачі! Вийшов друком жовтневий  номер журналу «Ягідник» №4 (15).

У цьому номері ви знайдете багато цікавого та корисного.

У статті «Don’t panic – be organic» відомий польський експерт-практик Павел  Ваврищук розповідає про вирощування безпечних продуктів, а також про законодавчий захист підприємств, що займаються органічним землеробством.

Як доглянути органічну суницю садову з настанням весни, захистити її від весняних заморозків та шкідників – доречні та конкретні аспекти технології – від агроконсультанта Анни ЛУЦЬКО.

Віталій Ріпамельник («Поділля-Плант») розповідає про популярні сорти суниці садової, нові зразки та про те, як досягти максимальної урожайності.

А Станіслав СТОБЕЦЬКИЙ у статті «Увага, «ФАЛЬШИВІ ПЕСТИЦИДИ», радить, як уникнути підробок та вберегти поля та навколишнє середовище від токсичних діючих речовин.

У статті «Ми робимо акцент на якості» від компанії «АГРО ФРОСТ РІВНЕ» йдеться про те, як підготувати до експорту ягоду, і зокрема, вирощену із позначкою «органік». А про чвертьстолітній досвід перетворення свіжого продукту на товар із доданою вартістю розповідає засновниця ВТП «Агропереробка» Ольга Рудомська.

Тетяна Гетьман, експертка плодоовочевого ринку східної Європи, на конкретних прикладах показує, від чого залежить справедлива ціна на українську лохину.

А керівник найбільшої компанії-виробника та експортера вітчизняної лохини – Віктор Фарафонов («Бетек»), як кажуть, на пальцях показує, як виростити кондиційну та смачну ягоду, затребувану як на внутрішньому, так і на світовому ринку.

Які якості чорниці високорослої поліпшують вітчизняні виробники спільно із європейськими партнерами та селекціонерами, хто матиме можливість вирощувати нові сорти, – про це дізнаємося від представників компанії «Долина-Агро», що позиціонують українську сторону у цій роботі.

Для тих, хто цікавиться перспективою вирощування жимолості, детальну  інформацію щодо канадських та російських сортів підготували відомі польські агрономи Тадеуш КУСІБАБ та Юстина КУСІБАБ-МРУК. Дуже ґрунтовно!

Також у випуску – цікаві статті про інші нішеві культури, досвід виробників, дослідження науковців та нові маловивчені технології переробки, як от, сублімацію ягід та фруктів (історія успіху від Нони Тордії, компанія «Gemuani», Грузія)…

Усе це, та багато іншого читайте у випуску! А також передплачуйте нові номери журналів, щоб і наступного року бути в курсі сучасних тенденцій та новинок у ягідництві! Усі вони зібрані у журналі «Ягідник»!

Для цього пропонуємо вам заповнити форму замовлення, або ж просто зателефонувати нам за телефонами: +38 063 056 47 88; +38 067 238 18 51; +38 098 599 96 13.

Чи написати на e-mail gallery_drinks@ukr.net, sad.nti@ukr.net, nti@gmail.com.

Цікавтеся, вирощуйте, будьте успішними! А ми вам у цьому допоможемо!

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *