У Рівненській області шість агропідприємств отримали сертифікацію екологічно чистої продукції

 У Рівненській області шість агропідприємств отримали сертифікацію екологічно чистої продукції

Як повідомляє Рівненська ОДА, нещодавно декілька фермерських господарств в області отримали кошти на сертифікацію екологічно чистої продукції. Така процедура є досить дорогою, саме тому була запроваджена програма підтримки.

Підприємства, які отримали компенсацію, визначили за допомогою спеціальної комісії, яка перевіряла наявність сертифікату та кошти, що були використані для його отримання. Один учасник може отримати максимальну фінансову допомогу до 30 тисяч гривень. Цьогоріч на відшкодування передбачено 120 тисяч гривень.

Одне з агропідприємств, що отримало таку підтримку це – ФГ «Петрович-2016» в селі Черняхів Острозького району. Під керівництвом Володимира Коваля у господарстві успішно вирощуються ягоди, горіхи, фрукти, плодові дерева, деякі чагарники, а також зернові культури і пряні трави.

«Щоб отримати сертифікат, агрофірма надає відомості про продукцію інспекторам компанії «Органік стандарт». Це єдина українська установа з сертифікації органічного виробництва, визнана в Європі. Фахівці роблять не лише обстеження самої продукції, а й її вирощування, переробки та транспортування. І лише у випадку відповідності всіх цих складових міжнародним стандартам, інспектори видають сертифікат, який визнають навіть у Європі», – розказує директор департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА Надія Переходько.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *