Бізнес-тур на плодово-ягідний завод «Агропереробка» та морозильні потужності «Агро Фрост Рівне»

 Бізнес-тур на плодово-ягідний завод «Агропереробка» та морозильні потужності «Агро Фрост Рівне»

Конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації» традиційно поєднує виступи провідних експертів галузі, презентації, виставки з досвідом практиків і можливістю побачити приклади вдалого впровадження сучасних технологій на власні очі.

Так, 12 грудня відбудеться конференц-день, який матиме практичне продовження 13 грудня під час бізнес-туру на провідні підприємства Рівненщини. Перший маршрут передбачає візит на переробне підприємство «Агропереробка». Другий – на підприємство із заморожування органічних ягід «АГРО ФРОСТ РІВНЕ». Це унікальна можливість перейняти передовий досвід колег, зрозуміти принципи їх роботи та пересвідчитися в тому, що переробка формує суттєву додану вартість та дозволяє вийти на нові ринки й рівень прибутків.

Рівненське ТОВ ВТП «Агропереробка» під торговою маркою «Щедрик» – виробник натуральної харчової продукції, що успішно працює на ринку вже понад 25 років. «Агропереробка» є першим українським виробником наповнювачів, тут також першими запустили лінію сиропів й топінгів. В асортименті – плодові, ягідні, овочеві, поливи шоколадні та молочні для збагачення морозива, молочних продуктів, кондитерських та хлібобулочних виробів, десертів.

Компанія має декілька виробничих потужностей. Плодово-ягідний завод та усе обладнання привезені з Німеччини, де засновники надихнулись «харчовою філософією», яка надавала перевагу натуральним продуктам у склі, а не упаковці Tetra Pak. І «Агропереробка» залишається вірною своїм принципам виготовлення натурального продукту, хоча активно працює над розширенням асортименту і стабільним впровадженням новинок. Підприємство є прогресивними, при цьому дотримується класичних підходів. У цьому допомагає власна експериментальна лабораторія.

Своє 20-річчя «Агропереробка» відзначила масштабною реконструкцією виробництва та виходом на принципово новий, міжнародний рівень. Тоді було впроваджено міжнародну систему менеджменту та харчової безпеки ISO (9001 та 22000). Наразі підприємство успішно експортує продукцію в Італію, Хорватію, Польщу, Молдову, Білорусію, ОАЕ.

Компанія «АГРО ФРОСТ РІВНЕ» була заснована чотири роки тому і стала одним з перших підприємств із заморожування саме органічної ягоди у краї. Щоб забезпечити потужності органічною свіжою продукцією, тут додатково заклали 30 га ягідників малини, полуниці садової та обліпихи.

Холодильний комплекс розрахований на майже 1000 тонн продукції. Для заморозки встановлене обладнання компанії Modine. Камери шокової заморозки мають максимальну потужність у 25 тонн на добу. Завод «АГРО ФРОСТ РІВНЕ» – це сучасне механізоване і автоматизоване підприємство. Управління та облік на підприємстві здійснюються з мобільних пристроїв, що надзвичайно актуально. Інформаційна система для управління підприємством із вирощування і заморожування ягід реалізована на базі інноваційної технології BAS ERP i Microsoft Power BI.

Детально ознайомитися з обладнанням, технологіями та стратегіями цих підприємств, поставити їх представникам свої питання учасники конференції зможуть вже в ході бізнес-туру. Тож поспішайте зареєструватися до участі та зарезервувати місце в одному з маршрутів бізнес-туру (кількість обмежена!). Адже коли свої двері відчиняють такі підприємства, як «Агропереробка» та «АГРО ФРОСТ РІВНЕ», – це справжня подія для тих, хто прагне побудувати успішний бізнес на ягодах.

Зареєструватися можна за телефонами:

Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692

Дарія Потурай, тел.: +38 068 51 33 187

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

та на сайті: http://forum.techdrinks.info/ua/event/25

Журнал «Ягідник»

Останні статті