На Херсонщині оголосили конкурс на кращий логотип кавуна

 На Херсонщині оголосили конкурс на кращий логотип кавуна

Нещодавно Міністерство агрополітики визначило для реєстрації географічного зазначення перші 10 продуктів, серед яких «Херсонський кавун». Реєстрація проводиться проектом Європейського Союзу «Географічні зазначення в Україні» за сприяння громадської спілки «Асоціації виробників Херсонського кавуна» та Департаменту агропромислового розвитку ХОДА. До цього в ЄС лише один кавун має зареєстроване географічне зазначення: Anguria Reggiana (Італія).

Тепер на Херсонщині оголосили конкурс на кращий логотип для місцевого кавуна, який буде представляти на європейському ринку продукцію регіональних українських виробників. Саме цей знак буде гарантувати якість та відмінний смак кавунів Херсонщини, тому він має відображати унікальність та якість ягоди.

«Україна крокує в Європу, тому нашим виробникам потрібно розвиватися в залежності від ринкового запиту: якість, екологічність та захист власної продукції. Для цього нам всім потрібно переймати досвід провідних європейських країн, фермери яких мають різні форми захисту: торгові марки, бренди, логотипи, географічне зазначення тощо», – говорить виконавчий секретар «Асоціації виробників Херсонського кавуна» Юрій Палічев.

Всі умови, положення конкурсу та реєстрація за посиланням.

До складу журі конкурсу ввійшли представники Департаменту агропромислового розвитку, агровиробники, представники місцевого самоврядування, громадських організацій, фахівці з культури та туризму.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *