Унікальні технології класифікації якості лохини, здатні значно пролонгувати строк життя свіжої ягоди, представить компанія UNITEC

 Унікальні технології класифікації якості лохини, здатні значно пролонгувати строк життя свіжої ягоди, представить компанія UNITEC

Наприкінці 2019 року Рівне стане осередком тенденцій та інновацій ягідного бізнесу! 12-13 грудня тут відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації»! Дводенний захід обіцяє стати знаковим в розвитку ягідної та переробної галузей країни, адже надасть інструменти для виходу на новий рівень якості й прибутковості кожного господарства. Серед важливих тем конференції – передпродажна підготовка продукції. Адже для ринків Європи й Азії, що особливо приваблюють сьогодні українських фермерів, однорідність і свіжість кожного плоду в коробці – не бонус, а жорстка вимога, яка часто стає бізнес-бар`єром.

Унікальні технології класифікації якості лохини, які дозволять українським виробникам вийти на нові ринки збуту, бути конкурентоспроможними, уникнути втрат від утилізації і продавати продукцію з доданою вартістю завдяки гарантії постійної якості кожного постачання, представить компанія UNITEC – Головний партнер конференції!

Відзначимо, UNITEC  – одна з найстаріших та водночас інноваційних компаній, що займаються технологіями класифікації якості, працює з 1924 року. В її портфелі – технології класифікації якості для понад 30 видів фруктів і овочів, зокрема для лохини, черешні, яблук. Unitec виготовляє технології класифікації якості як для великих, так і дрібних виробників, орієнтуючись на клієнта і його потреби. 

Технології UNITEC  дозволяють підприємствам досягти і гарантувати своїм споживачам кінцевий продукт, що повністю відповідає їх очікуванням. Він однорідний у рамках однієї упаковки, і його якість завжди залишається незмінною – від партії до партії. 

Компанія представить революційні рішення для лохини, зокрема лохини високорослої,  що дозволяють бачити фрукт на 360 градусів, виявляючи особливості, недоступні людському зору, отримуючи  детальну інформацію про вміст цукру, сухої речовини та інших параметрів в кожній ягоді, і в результаті ефективно й максимально делікатно сортувати продукцію.

– Можливість, гарантована технологією UNITEC, відкинути перезрілу лохину допомогла багатьом господарствам вийти на експорт до найвіддаленіших країн. Виокремивши м`яку лохину, можна, фактично, забезпечити партії максимальний термін зберігання, надаючи споживачеві продукт стабільної якості, – відзначає віце-президент компанії UNITEC Люка МОНТАНАРІ– У цьому промисловому секторі UNITEC була першою компанією, що змогла «роздивитися» лохину на 360 градусів. Досі всі компанії «бачили» ягоду тільки зверху. Ми переконалися, що вся поверхня плоду стала видимою. Спеціально для цього було розроблено камери, що здатні помічати дефекти навіть у таких дрібних ягодах, як лохина, зокрема найменші плями і недоліки, які тільки почали з’являтися.

Нагадаємо, програма конференції охопить весь ланцюжок процесів: від підготовки ягідного поля  – до позиціонування свіжої чи переробленої продукції на міжнародних ринках. Дводенний захід відбудеться 12-13 грудня у Рівному. Конференц-день приймає готельно-ресторанний комплекс «Айвенго», він включить виступи експертів ягідного ринку, керівників/власників успішних ягідних ферм, фруктових розплідників, переробних підприємств, науковців, представників державних структур, провідних європейських компаній – виробників техніки, устаткування, засобів захисту та догляду за рослинами. Традиційно відбудуться виставка техніки і технологій, презентації та дегустація продуктів, виготовлених на основі перероблених ягід.

Реєструйтеся для участі у конференції на сайті: http://forum.techdrinks.info/
або за телефонами:
Лариса Товкач:  +38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Анна Малашкевич: +38 (097) 89 18 200, beertechdrinks@gmail.com

З приводу партнерства звертатися:
Надія Ящук: +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net,
 +38 (097)7592583, reklama.nti@gmail.com

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *