Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття запрошує до проекту розвитку бізнесу у сільській місцевості

 Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття запрошує до проекту розвитку бізнесу у сільській місцевості

Закарпаття – багатий край, але у селі потрібні правильні дії для розвитку бізнесу та процвітання. Саме тому Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття започатковує проект розвитку бізнесу в сільській місцевості. До ініціативи можуть долучитися всі охочі, хто погоджується, що рівень життя у селах не повинен бути гіршим, ніж у містах.

“Наше завдання до кінця року вивчити кращі способи ведення сільського господарства, щоб розвивати кращі інноваційні практики ведення бізнесу”, – відзначив Максим Чопей, директор Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття.

Конкретні дії організація планує зробити вже найближчим часом, зокрема протягом трьох місяців проведуть вісім виїзних семінарів: із бджолярства, вівчарства, вирощування равликів, скотарства, сироваріння, рибництва та ягідництва.

“Ми працюємо над тим, щоб створити в селі кращу доступність до міста. Також потрібно розворушити розвиток сільського господарства в селі”, – відзначив Ігор Мельничук, радник з питань регіонального розвитку ІФ ЦРМС.

Слухачі тренінгів зможуть дізнатися більше про застосування на практиці ефективного маркетингу, заснування кооперативів, створення кластерів та, як наслідок, ефективний збуту продукції.

“Є люди ініціативні, але вони не знають, як співпрацювати по програмах підтримки сільського господарства. Відтак, ми працюємо над випуском спеціальної брошури”, – розповів Степан Вінтонович, заступник директора департаменту агропромислового розвитку ОДА.

Прикладом успішного бізнесу на Прикарпатті є перша ферма з вирощування равликів. Її засновник Іван Паламарчук переконує своїм прикладом, що розвиток бізнесу в селі може бути дійсно успішною справою. І вже в наступному місяці равликів із села Копачинці на Городенківщині планують збувати до країн ЄС та у місцеві ресторани для приготування екзотичних страв.

“Основне виробництво равлик, але ми і розвиваємо туристичну складову, щоб до нас приїжджали гості на равликову ферму. Це наш якір, який тримає людей в селі. Зараз йдуть переговори з Чехією і Швецією щодо постачання нашої продукції”, – розповів Іван Паламарчук.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *