В Україні з’явилося перше дослідження ринку виробництва органічних ягід, фруктів та овочів

 В Україні з’явилося перше дослідження ринку  виробництва органічних ягід, фруктів та овочів

У Києві в конференц-залі  PinchukArtCentre презентували «Дослідження ринку органічної плодоовочевої продукції», яке є унікальним «портретом галузі» на цю мить. Це видання буде особливо цікавим для інвесторів, всіх, хто працює в даному сегменті бізнесу, аналітиків та потенційних покупців української органічної плодоовочевої продукції.

Ініціатором дослідження ринку виробництва органічних ягід, фруктів та овочів став Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP). Дослідження провели спільно три проекти, які діють на органічному ринку України: сертифікаційний орган Органік Стандарт, навчальний і консультаційний проект Organic Business School та Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Це дослідження, яке є першим зрізом молодого українського ринку «органік» станом на початок 2019 року, дає об’ємну картину його динаміки, проблем і можливостей, розвіює міфи про органічне виробництво, які гальмують розвиток галузі, що надзвичайно важливо при створені бізнес-планів та економічної стратегії підприємств.

– Найрозвиненіший сегмент на ринку органічного плодоовочівництва – ягідництво, – зазначила Олена Дейнеко, директор Organic Business School. – Цей напрямок швидко розвиває експорт, оскільки врожаї з ягідних плантацій можна отримувати вже на другий-третій рік після посадки.

Дослідження провели згідно з усіма нормами соціологічних досліджень та опитувань і фактично є сформованою базою для подальшого збору статистичної інформації та вивчення динаміки та напрямків розвитку ринку в наступні роки.

Примірники видання надішлють всім опитаним та учасникам ринку. Також це дослідження розмістять на двох сайтах – UHBDP та Organic Business School. Його планують зробити щорічним і перекладати англійською мовою. Тематику наступних опитувань розширять.

Детальніше про те, наскільки вигідно займатися органічним ягідництвом, ситуацію на ринку органічних ягід із коментарями операторів ринку галузі читайте у новому номері журналу “Ягідник”.

Щоб замовити журнал, телефонуйте нам за номерами тел. +38 063 056 47 88; +38 067 238 18 51; +38 098 599 96 13;
або пишіть на e-mail gallery_drinks@ukr.netsad.nti@ukr.netnti@gmail.com.

Журнал «Ягідник»

Останні статті