Технологічну новинку для закладання садів та кущових ягідників винайшли у Інституті садівництва НААН

 Технологічну новинку для закладання садів та кущових ягідників винайшли у Інституті садівництва НААН

Як повідомляє Agroday, на ринку техніки для підготовки посадки саду та кущових ягідників з’явився новий пристрій – науковці з Інституту садівництва НААН сконструювали борозноріз.

За допомогою новинки фермери зможуть більш якісно та зручно закладати сади невеликої площі на карликових і напівкарликових підщепах.

Машина для механізованого закладання садів за сучасною інтенсивною технологією була розроблена у науковій лабораторії інституту, що спеціалізується на розробці садівничої техніки.

Борозноріз моделі МНБ-1 із робочим органом фрезерного типу стане корисним для фермерських садівничих господарств при закладанні садів.

Характеристики новинки. Він має нескладну конструкцію: рама із горизонтальним валом, на якому встановлено спарені диски зі спеціальними ножами, редуктор і ланцюгова передача. Пристрій агрегатується із трактором класу 1,4 у начіпному варіанті. Продуктивність роботи борозноріза — 0,3–0,4 га/год. За прохід він нарізає одну борозну завширшки 25 і завглибшки до 30 см, також пристроєм можна готувати садивні борозни під кущові ягідники.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *