Одну четверту усього черешневого врожаю України вирощено в Запорізькій області

 Одну четверту усього черешневого врожаю України вирощено в Запорізькій області

Як повідомили на Depo.Запоріжжя, чверть усієї української черешні виростили на Запоріжжі. Усього площа черешневих садів області становить 2,3 тисячі гектарів, а обсяги виробництва – понад 11 тисяч тонн. Черешню вирощують у Бердянському, Василівському, Веселівському, Запорізькому, Михайлівському, Оріхівському, Приазовському, Якимівському районах. Найбільшим же виробником є Мелітопольський район. Тут на площі 1,2 тисячі гектарів щорічно виробляється 1,3 тисячі тонн черешні.

Такий високий врожай викликає необхідність розширення ринків збуту. Для покращення рівня якості продукції та адаптації її для експорту у нові країни, за фінансової підтримки Уряду Швеції відбувся навчальний семінар щодо міжнародних правил і принципів післязбиральної доробки, транспортування, складування, навантаження та розвантаження солодкої ягоди.

Департаменті агропромислового розвитку ЗОДА вважає, що цей та подібні заходи для виробників черешні допоможуть їм у наступному році підвищити конкурентоспроможність, інтегруватися в національні та глобальні ланцюжки створення доданої вартості, відкрити доступ до нових ринків з фокусом на ринки ЄС.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *