В Одеській області з’явиться ягідно-плодовий кластер

 В Одеській області з’явиться ягідно-плодовий кластер

Нещодавно, після майже двох років переговорів, між Біляївською міською радою та підприємством «Тріада-МК» був підписаний договір, а також завершений земельний аукціон на оренду 36 га землі в районі Зеленого хутора. Тому, найближчим часом має розпочатися робота над запуском ягідно-плодового кластеру.

Керівник підприємства «Тріада-МК» Сергій Українець звернувся до біляївської міської адміністрації із зразками продукції, яку вже вирощували за принципом ягідно-пловодового кластеру в селі Снітків Мурованокуриловецького району, що на Вінничині та демонстрацією успішного управління організації.

Підприємство «Тріада-МК» приймає ягоди від дрібних виробників та заморожує, або виробляє свіжі ягідні фреши без хімічних консервацій, які відповідають стандартам органічної продукції і продає в країни ЄС.

Дякуючи подібним підприємствам створюються нові робочі місця, що знижують відтік заробітчан у сусідні країни. Тільки в 2018 році в селі підприємство вже мало 400 робочих місць серед всього населення (650 людей). За робочий день люди заробляють від 260 до 400 гривень, в залежності, що збирають і скільки.

Наразі робота над оформленням кластеру продовжується, тому будемо слідкувати за оновленнями.

За матеріалами Біляївка.Сity

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *