Не дивлячись на хороший сезон, ківі-ягоди залишаються непередбачуваною культурою

 Не дивлячись на хороший сезон, ківі-ягоди залишаються непередбачуваною культурою

Саме так стверджує Фріц  де Брюн та рік Шолтес із нідерландської компанії «Nature’s Pride». У цьому році компанія очікує врожай ківі більше 30-ти тонн, але майже 15% усього об’єму відпадає після сортування, що являється необхідним етапом підготовки до реалізації.

У Нідерландах сезон ківі-ягід продовжуться максимум два місяці, і вже зараз підходить до кінця. В цьому році плоди дувують своєю якістю.  Але ківі така непередбачувана ягідна культура, що те, що працює одного року, може зовсім не спрацювати в наступному.

«У результаті, на ринку можуть залишатися лише найсильніші гравці. Успіху можна досягти, лише якщо ви вірите у свою продукцію. Ви маєте боротися за неї. Ви маєте продовжувати вірити у свій продукт, і такі ж почуття має розділяти ваша комнда по вирощуванню.  У іншому разі, ви не зможете продовжувати працювати» – розповідає Фріц де Брюн.

«Продукт ківі-ягоди і досі потребує пояснення. Саме тому наш маркетинговий відділ працює  у цьому напрямку. Ми намагаємося не лише розказати про цей фрукт своїм покупцям, але й усім споживачам. Для цього у нас діє промокампанія у соцмережах та на упаковках продукції», – завершує Фріц.

За матеріалами FreshPlaza.com

Журнал «Ягідник»

Останні статті