Стало відомо які українські агропідприємства представлятимуть стенд України на виставці «Food ingredients Japan»

 Стало відомо які українські агропідприємства представлятимуть стенд України на виставці «Food ingredients Japan»

Як повідомила Прес-служба Мінагрополітики, 23 серпня завершилась реєстрація учасників першого Українського стенду на спеціалізованій виставці інгредієнтів до продуктів харчування «Food ingredients Japan», яка пройде в м. Токіо 2-4 жовтня.

На українському стенді на «Food ingredients Japan», що організовується компанією «COIN» в рамках проекту «Відкриваємо ринок країни, де сходить сонце» та є частиною стратегії з подальшого фокусного просування виробників агропродукції з України в Японії, будуть представлені такі компанії: Арніка органік, Агро-патріот, Альта країна, Барбет, Факторія агро, GFK Trading Group, M.A.R. pumpkin seeds.

Виставка є частиною глобальної мережі виставок інгредієнтів для продуктів харчування. В Японії українські компанії будуть представлені вперше.

Участь компаній у виставці буде реалізовано за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA).

Детальніше про виставку за посиланням.

Журнал «Ягідник»

Останні статті