«Після земельної реформи український агроекспорт може зрости в декілька разів» – Андрій Радченко

 «Після земельної реформи український агроекспорт може зрости в декілька разів» – Андрій Радченко

Нещодавно, голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко, що перебував із робочим візитом у Вашингтоні дав інтерв’ю Українській службі Голосу Америки. Підя час обговорення піднялося запитання для чого Україні необхідна земельна реформа.

«Я зараз знаходжусь в Сполучених Штатах Америки з приводу презентації ринку землі в Україні. Чому в Вашингтоні, тому що США, як ми вважаємо, – це наш стратегічний партнер. Ми вважаємо, що для нас ще дасть можливість зростання українського потенціалу в рази. Ми вивчали досвід всіх східноєвропейських країн – від Болгарії до країн Балтії, які після розпаду Радянського Союзу реалізували вже земельну реформу. Це давало зростання виробництва зернових культур більші ніж на 40%. Україна зараз і так займає потужні місця з експорту зернових культур, а після земельної реформи ці показники можуть зрости в декілька разів. Що стосується інвестицій, ми оцінюємо, що протягом п’яти років більше 100 млрд доларів США можуть бути про інвестовані в Україну. Україна очікує в тому числі і прихід технологій», – зазначив Андрій Радченко.

Крім цього голова правління ПАТ «Аграрний фонд» також додав, що не дивлячись на те, що на даний момент військові дії на Донбасі стримують  інвестиції в Україну, але незабаром ці питання будуть вирішені, оскільки Президент Володимир Зеленський в Туреччині дав месседж, що земельна реформа для України дуже важлива буде вирішена до кінця року.

Прес-служба ПАТ «Аграрний фонд»

Журнал «Ягідник»

Останні статті