Українських виробників запрошують на спеціалізовану виставку Японії «Food ingredients Japan»

 Українських виробників запрошують на спеціалізовану виставку Японії «Food ingredients Japan»

Як повідомляє Прес-служба Мінагрополітики України, 2-4 жовтня 2019 р. в м. Токіо (Японія) відбудеться найбільша спеціалізована виставка «Food ingredients Japan».

Завдяки підтримці Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA), українські компанії мають змогу взяти участь у заході та представити свою продукцію.

Український стенд організовується компанією COIN в рамках проекту «Відкриваємо ринок країни, де сходить сонце» та спрямований на подальше фокусне просування української агропродовольчої продукції в Японії.

Учасники українського стенду на «Food ingredients Japan» будуть отримувати грантове фінансування для покриття частини витрат на участь.

В 2019 році очікується 42 000 відвідувачів виставки та 900 стендів експонентів.

Захід фокусується на 2 типах інгредієнтів:

  • натуральні інгредієнти (овочі й фрукти, соки, злаки, бобові, фітопродукти, спеції, олії, молокопродукти, риба, яєчна продукція, м’ясо, інші);
  • харчові добавки (приправи, ароматизатори, підсолоджувачі, стабілізатори, барвники, ферменти, засоби для покращення смаку).

За додатковою інформацією щодо участі у виставці звертатися за тел. 067-443-00-42 або електронною поштою info@consultingintegrated.com

Офіційний вебсайт виставки: https://www.hijapan.info/en/

Довідково:

Український стенд на спеціалізованій виставці «Food ingredients Japan» є вже другим консолідованим представленням  української агропродовольчої продукції в Японії та відповідає схваленій Урядом 10 липня 2019 року Стратегії розвитку експорту продукції сільського господарства, харчової та переробної промисловості України до 2026 року.

Нагадаємо, 5-8 березня 2019 року в м. Токіо вперше відкрився український павільйон в рамках міжнародної виставки продуктів харчування та напоїв «FOODEX Japan 2019». В павільйоні було представлено продукцію 13 виробників, які розмістилися на 9-ти індивідуальних та 1-му галузевому колективному стенді.

Журнал «Ягідник»

Останні статті