Винайдено новий сорт суниці садової рожевого кольору

 Винайдено новий сорт суниці садової рожевого кольору

Каліфорнійська компанія Driscoll, що відома введенням у широке використання пластикових контейнерів із полуницею, представила публіці перші не червоні ягоди полуниці, назвавши їх «лімітованою колекцією». Ягоди такого виду коштують вдвічі дорожче, зате мають дуже привабливе рожеве забарвлення, яке нагадує ігристе вино розе. Придбати їх можна лише з червня по вересень, адже це щось особливе для особливих.

Відомо, що для звичайної полуниці саме насичений червоний колір означає, що вона достигла та готова для споживання, та червона полуниця це така ж природна річ як і те, що апельсин – оранжевий.  А білі, чи рожеві ягоди вважаються зеленими та несмачними, хоча в дикій природі полуниця білого кольору може також стати смачною.

Десятиліттями команда Driscoll працювала над плазмою зародку суниці садовою із найстарішим культиватором полуниці White Carolina, але ягоди, які створювалися були смачними, та надто м’якими блідими та тендітними. Тому до цього моменту і мови не було про комерційне розповсюдження такої полуниці. Але на цей раз все вдалося і була винайдена рожева суниця садова з прекрасним смаком і легким персиковим ароматом.

А почалося все із зібрання маркетологів компанії, що не змовляючись одягли рожеве, а також мали рожевий манікюр. Тому, голова команди Френсіс Діллард зазначив, що важко не помітити тренд тисячоліття, що і стало поштовхом до створення рожевої полуниці.

Як виявилося, рожеві ягоди уже стали хітом для Driscoll у Інстаграмі та інших соцмережах, оскільки люди компонують їх із вином розе та іншими ігристими винами, а також така полуниця стала незамінним атрибутом вечірок із шампанським розе, що зараз так популярні у США.

Звичайно, як стверджують вчені із Каліфорнійського університету, основною метою при розробці нових сортів полуниці має бути їх стійкість до захворювань та адаптація до сучасних кліматичних змін. Але і рожеві ягоди суниці садової – це цікавий маркетинговий хід, який варто взяти до уваги для підвищення популярності полуниці серед населення.

Журнал «Ягідник»

Останні статті