Винайдено новий органічний спосіб зберігання свіжості фруктів та овочів

 Винайдено новий органічний спосіб зберігання свіжості фруктів та овочів

Відтепер у людства збільшилися шанси на подолання голоду та скорочення зіпсованої їжі, а саме фруктів та овочів, дякуючи інноваціям від компанії Apeel Sciences. Адже майже третина виробленої їжі у світі псується та не використовується за призначенням щорічно.

Засновник і директор Apeel Sciences Джеймс Роджерс упевнений, що він зі своєю командою зможе змінити світ на краще із новим органічним покриттям овочів та фруктів, яке створено із натуральних рослинних інгредієнтів.

Таке покриття дозволить подовжити зберігання та збільшити тривалість свіжості фруктів та овочів щонайменше удвічі, при цьому якість продуктів буде збережена. І причиною цьому буде не нова хімічна обробка, а нове застосування натуральних матеріалів, які природа використовує вже мільярдами років.

Щорічно псується величезна кількість рослинної їжі, а її ще потрібно виростити, при цьому використовуючи 70% свіжої води, четвертину тепличного повітря і більше 5 мільярдів фунтів пестицидів. Якщо вже зараз скоротити псування та викидання фруктів та овочів, то вже до 2050-ого з’явиться можливість нагодувати населення без збільшення об’ємів вирощування.

Принцип роботи покриття для овочів та фруктів полягає у захисті від висихання та дії кисню, так само, як природньо захищені, наприклад, лимони, що мають властивість зберігатися протягом декількох місяців. Виробник бере матеріали, знайдені у кожному фрукті чи овочі, ізолює їх і повертає назад в потрібній кількості на продукт, що споживається. Таким чином створюється природній бар’єр, що дає змогу полуниці залишатися свіжою стільки ж, як лимону за використання тих же матеріалів. Тобто Apeel просто вилучає та копіює те, що природа сама вже давно робить.

Відео по темі

Журнал «Ягідник»

Останні статті