Які зараз ягідні вподобання споживачів?

 Які зараз ягідні вподобання споживачів?

Як виявилося, разом із тим, як швидко ягідний сегмент росте і розвивається в Україні, так само рівноцінно і змінюються вподобання споживачів. На запитання, які зараз ягідні вподобання споживачів та їх нові «фаворити» відповіла Тетяна Гетьман, керівник департаменту «Аналітика» ОРСП «Шувар»:

«Швидка трансформація попиту змушує виробників ягід глибше вивчати особливості різних каналів збуту. Приміром, тара стала необхідним атрибутом в маркетингу ягід. В той же час ми стикаємось із тим, що універсальних рішень для пакування ягоди не існує: кожен канал реалізації має свої особливості, відповідно, свої вимоги до пакування ягоди» – прокоментувала ситуацію Тетьяна Гетьман.

Завдяки поширенню інформації через мережу інтернет, а саме через соціальні мережі, популяризацію здорового способу життя та відкритість ягідних компаній, що демонструють не лише свої товари, але і сам процес вирощування, споживачі стали більш обізнаними та прискіпливими у виборі ягід та ягідної продукції.

Основні фактори, на які зараз звертають увагу споживачі ягід це:

– «порційність» ягід, оскільки споживачі прагнуть споживати ягоди в якості перекусу;

– склад тари, у яку упаковуються ягоди – чи не має вона шкідливого впливу на продукт і на навколишнє середовище;

– зовнішній вигляд, а саме сорти ягід.

Продовжить тему керівник департаменту «Аналітика» ОРСП «Шувар» Тетяна Гетьман на Ягідному конгресі, реєстрація за посиланням.

Журнал «Ягідник»

Останні статті