Китайська пара транслює наживо вирощування та підготовку до продажу лохини

 Китайська пара транслює наживо вирощування та підготовку до продажу лохини

Янг Ріланг (Yang Riliang) і Сі Джуньє (Si Junjie) – китайська пара із селища Бошан, що належить до провінції Шикао у Зібо Сіті, рекламують свою лохину за допомогою онлайн-показу всіх процесів виробництва в реальному часі.

Завдяки такій рекламі, їх виробництво, засноване ще у 2014-ому успішно вирощує та продає ягоду. Їх ягідні плантації займають площу близько 6,7 гектарів.

Починаючи із 2017-ого, пара розпочала використання онлайн-платформи для продажів для збільшення прибутку. Ідея виявилася вельми вдалою, адже знайшлося багато зацікавлених споживачів, які б хотіли бачити вирощування та інші процеси обробки лохини онлайн.

На даний момент популярність ферми зростає, так само, як і прибуток від продажів ягоди.

Українські компанії також активно презентують лохину онлайн, що дає змогу споживачам більше дізнатися про ягоди лохини. Єдине, що, на жаль онлайн-замовлення та доставка поштою свіжої продукції на далекі відстані ще не являється чимось звичним. Але, сподіваємося, зовсім скоро і ми зможемо придбати свіжу лохину в 1 клік.

А поки що, запрошуємо вас на нашу сторінку “Журнал “Ягідник” та до нашої групи “Ягідник”, щоб дізнатися найцікавішу інформацію та новини із ягідної галузі.

Журнал «Ягідник»

Останні статті