Звернення асоціації «Укрсадпром» до президента та кандидатів у депутати

 Звернення асоціації «Укрсадпром» до президента та кандидатів у депутати

Нещодавно відбулися позачергові Загальні Збори членів Асоціації «УКРСАДПРОМ». Захід пройшов у с. Підзамочок (Бучацький р-н, Тернопільська обл.). У заключенні було погоджено звернення до Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та лідерів політичних партій і кандидатів у народні депутати, в якому, зокрема, передбачено ряд кроків законодавчої та виконавчої гілок влади, що здатні надати потужний поштовх розвитку українському садівництву.

Так, Асоціація вимагає оперативного вирішення наступних питань:

  • встановлення фіксованих ставок єдиного податку на землю (за гектар) залежно від виду господарської діяльності, з відповідним наступним розчепленням;
  • повернення спецрежиму ПДВ для сільгоспвиробників;
  • забезпечення на належному рівні державної підтримки експорту плодів і ягід, а також продуктів їх переробки;
  • модернізація та переорієнтування державної програми підтримки розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства шляхом зміщення акценту на переробку продукції з метою збільшення у ній доданої вартості, а також збільшення обсягів фінансування в рамках цієї програми.

Асоціація «УКРСАДПРОМ», яка об’єднує провідні садівничі господарства, виробників садивного матеріалу, а також ВУЗи, є господарською асоціацією національного масштабу, утвореною як добровільне, недержавне, договірне, неприбуткове об’єднання. Наразі Асоціація об’єднала більше 100 членів, для здійснення господарської діяльності яких щороку залучається сотні тисяч робітників, які є потенційними виборцями кожної політичної партії. Загалом галузь нараховує кілька мільйонів постійних та сезонних працівників.

«Зараз гаряча для українського села і політики пора року. І хоча причини цьому різні, працювати та дбати про галузь повинні не лише аграрії», – йдеться у тексті звернення.

У зверненні до Президента України та Прем’єр-міністра України наголошується, що розпочати здійснювати певні кроки на шляху до формування державної політики, спрямованої на підтримку галузі, можна ще до парламентських виборів.

Також члени асоціації пропонують лідерам демократичних, проєвропейських політичних партій та кандидатів в депутати укладення «суспільного договору», відповідно до якого готова забезпечити підтримку політичним силам, які включать запропоновані питання до своїх передвиборчих програм і візьмуть зобов’язання виконати їх.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *