Huwa San TR50 – доповнення комплексного захисту рослин

 Huwa San TR50 – доповнення комплексного захисту рослин

В арсеналі препаратів для подолання проблем, із якими стикаються сучасні фермери при вирощуванні ягідних культур, – поповнення. Незамінний помічник у технології польських садівників, дезінфікатор широкого поля дії – Huwa San 50 із 2018 року офіційно доступний і на території України. Дистриб’ютором препарату є компанія ЕФТ ПЛЮС.

Досвідчений виробник знає, що навіть кількахвилинний град може завдати серйозних утрат на полі. Пошкоджені і часто підтоплені після злив ділянки – ідеальне середовище для розвитку різних типів патогенів, а затоплена коренева система без доступу кисню не може самостійно забезпечити рослину необхідними поживними речовинами. Все це призводить до пошкодження і навіть загибелі культур, а, отже, – якісного та кількісного погіршення врожаю.

Ягодоводи, котрі вирощують малину і суницю в центральній Польщі, цьогоріч зіткнулися з проблемою сильного пошкодження рослин після злив. Як правило, хімічні заводи рекомендують використовувати в такому випадку різноманітні післяградові фунгіциди, але останнім часом серед виробників з’являється все більше прихильників використання Huwa San TR50, який не є класичною хімічною речовиною.

Huwa San TR 50 – це перший у Польщі зареєстрований дезінфікатор широкого поля дії. Він має бактерицидні та фунгіцидні властивості, також підтверджена його ефективність проти Alernaria, Botrytis, Сylindroсladium, Fusarium, Phytophthora, Rizoсtonia, Сlavibaсter miсhigansis ssp. sepedoniсus, Ralstonia solanaсearum (Рішення УРЛП №4236/10).

ЯК ДІЄ HUWA SAN TR50?

Huwa San є препаратом на основі стабілізованого сріблом перекису водню (50%), що забезпечує захист відкритих і пошкоджених ділянок рослини від інфекцій, пришвидшене загоєння ран та регенерацію культури. Перекис водню стимулює утворення жасминової кислоти в клітинах, що підтримує вегетацію рослин в умовах раптового зниження температури або високої вологості. У свою чергу, індукція утворення саліцилової кислоти цією сполукою сприяє імунізації рослин патогенними мікроорганізмами. Ця сполука також викликає збільшення вмісту лігніну в тканинах, запобігаючи проникненню патогенів у клітини. Срібло, крім прямого впливу на мікроорганізми, включаючи бактерії, також викликає стійкість культур до хвороботворних патогенів.

Важливо виконати першу обробку якомога швидше і повторити її через кілька днів, щоб посилити стійкість рослини і прискорити її регенерацію. В результаті, невдовзі ви можете помітити значне рубцювання на місці отриманого ушкодження, підйом розчавлених рослин, відновлення і регенерацію сільськогосподарських культур. Постійне регулярне використання Huwa San TR50 Huwa San TR50 – доповнення комплексного захисту рослин В арсеналі препаратів для подолання проблем, із якими стикаються сучасні фермери при вирощуванні ягідних культур, – поповнення. Незамінний помічник у технології польських садівників, дезінфікатор широкого поля дії – Huwa San 50 із 2018 року офіційно доступний і на території України. Дистриб’ютором препарату є компанія ЕФТ ПЛЮС.

Huwa San сприятиме правильному розвиткові рослини і досягненню запланованої врожайності. Використання Huwa San TR 50 підходить для дезінфекції приміщень, упаковок, інструментів, машин, поливних систем. Є можливість використовувати в формі розпилення, ванни, конденсату або поливу. Серед унікальних особливостей Huwa San TR 50 – можливість його використання при температурі від 5°С.

Більш детальна інформація на сайті: www.eftgroup.com.ua

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ HUWA SAN TR 50:

• дезінфікує рани;
• мінімізує виникнення грибкових захворювань;
• захищає кореневу систему від пошкодження інфекціями та від нагноєння;
• сприяє загоєнню ран після обрізки, граду або бурі та прискорює регенерацію рослин;
• активує природний захист рослин, підтримує їх стійкість до стресових факторів, особливо під час цвітіння і плодоношення;
• стимулює розвиток рослин і їх здатність протистояти несприятливим факторам навколишнього середовища;
• використання перед збором урожаю продовжує термін споживання та зберігання;
• не токсичний, не має пільгового періоду, не викликає фітотоксичного ефекту;
• застосування порушує стійкість патогенів при вирощуванні;
• не вимагає змивання після дезінфекції, не шкідливий для користувача та навколишнього середовища.

вул. Генерала Наумова, 1,
оф. 107, Україна, Київ, 03164
eft.ukraine@gmail.com
+38 044 333 33 45
+38 067 505 51 21
+38 067 447 20 20

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *