Українські заморожені ягоди тепер можна придбати і в Сінгапурі

 Українські заморожені ягоди тепер можна придбати і в Сінгапурі

Нещодавно Україна вперше експортувала заморожені ягоди до Сінгапуру. Першовідкривачем ринку заморожених ягід у Сінгапурі стало підприємство «Оллберрі». Окрім власне заморожених ягід, виробник експортував також і готові набори для смузі.

Для здійснення та налагодження експорту у Сінгапур була проведена довга та кропітка робота. Зокрема, як говорить Українська плодоовочева організація, значний вклад зробили посольства України в Сінгапурі та Малайзії, які посприяли організації зустрічей з потенційними імпортерами.

Протягом кількох місяців відбувалася підготовка, але вже зовсім скоро ягоди під брендом Allberry з’являться в продажу в найбільшому онлайн супермаркеті Сінгапуру Lazada:

«Це було дуже непросто: кілька місяців роботи над витратною частиною, логістикою та іншими аспектами, а також безлічі інших несподіваних перешкод, ми нарешті змогли отримати першу невелику партію заморожених смузі і ягід з України», – повідомив партнер “Оллберрі” в Сінгапурі.

До першої поставки увійшла заморожена органічна суниця садова та набори для приготування смузі з малиною, смородиною, ожиною, лохиною, аґрусом, дикорослою чорницею, а також екзотичними фруктами.

Звичайно, ще рано говорити про вигідність експортування ягід із України до Сінгапуру, але процес запущено і налагодження торгових контактів це вже крок до успіху.

 

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *