Вийшов із друку новий, другий в цьому році, журнал «Ягідник» №2-2019!

 Вийшов із друку новий, другий в цьому році, журнал «Ягідник» №2-2019!

Трохи апгрейду і, звісно, інновацій)

Він не просто другий в цьому році – він 13-й за ліком взагалі! І вже увійшов в історію видавництва «Технології та Інновації» як початок нової ери життя журналу «ЯГІДНИК». Відтепер ми виходитимемо під егідою Асоціації «Ягідництво України», а це значить читач  отримуватиме більше аналітичного матеріалу, на наших сторінках буде більше нових облич українського та світового бізнесу, оперативних новин від фермерів і, можливо, нові рубрики.

В цьому номері ми намагалися порадувати вас не тільки оновленим дизайном, але і традиційними цікавинками від експертів та гуру ягідного сектору. Ви дізнаєтесь про останні світові тенденції ягідництва, як приймали українців на Global Berry Congress, як швидко розвинути лохиновий бізнес, що таке кизиловий стартап від Famberry і як в Білорусі вирощують «золото, що лежить під ногами». Чимало статей присвячено «локомотивній» ягоді сьогодення – лохині, не оминули увагою в цьому випуску і багатостраждальну малину, пропонуючи вам ознайомитися з польським досвідом. А також розкажемо, який зв’язок між Львовом і північною ягодою чорною смородиною))

Звісно, вас чекає і знайомство з інноваційними технологіями сортування, переробки і  зберігання ягід, а також подробиці вирощування посадкового матеріалу методом in vitroвід визнаного авторитета у сфері розмноження рослин Тадеуша Кусібаба. Ну і на закуску пропонуємо «подружити» суницю і часник, дізнавшись, як заробити ще й на часнику в міжряддях молодого ягідника.

Отже, виписуйте і читайте оновлений «ЯГІДНИК», чекаємо зворотного зв’язку і бажаємо вдалого сезону!

P.S. А прямо зараз наші бджілки-трудівниці поспішають пакувати журнали для наших улюблених передплатників. Отож вже незабаром шукайте у поштових скринях ваш примірник нового «ЯГІДНИКА»!

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *