В Житомирській області відбудеться перший Фестиваль полуниці

 В Житомирській області відбудеться перший Фестиваль полуниці

Вже 8 червня на Житомирщині, а саме у с. Висока Піч пройде перший фестиваль суниці садової. На гостей заходу чекатиме презентація найрізноманітніших сортів полуниці, майстер-класи, частування стравами із ягід, конкурси та розваги для дітей та дорослих та ще багато іншого.

Як сказав голова Житомирської РДА Сергій Микитюк, цього року ягідний захід проходитиме вперше, але на майбутнє очікується, що свято «Фестиваль полуниці» в Житомирському районі стане традиційним і щорічним.

«Сезон полуниці у нашому регіоні вже розпочався і за два тижні має бути у самому розпалі. Так як всі знають, що с. Висока Піч здавна є полуничним краєм, тому вибір часу проведення та локації заходу є не випадковим. У перспективі плануємо, що захід стане обласним святом. До заходу долучаться домогосподарства-виробники полуниці, делегації сільських рад та інших районів області, громадськість», – розповів голова РДА.

У рамках заходу відвідувачі зможуть побачити багато цікавого, наприклад, виставку-ярмарку різних сортів полуниці від місцевих виробників та гостей свята, виставку виробів майстрів народної творчості, взяти участь у майстер-класах із виготовлення вареників та випікання млинців. Будуть також і конкурси та розваги для дітей і виступи художніх та хореографічних аматорських колективів району тощо.

Адреса проведення першого Фестивалю полуниці: майданчик біля Будинку культури (Житомирська область, с. Висока Піч, вул. Воронкіна).

Журнал «Ягідник»

Останні статті