Фотозвіт із полуничного дня поля, який відбувся 17 травня у Манькові

 Фотозвіт із полуничного дня поля, який відбувся 17 травня у Манькові

Журнал «Ягідник» відвідав День поля, який вже другий рік поспіль проводить господарство Трасковських. Відвідати його приїхали гості із різних куточків України: з Волинської, Рівненської та Житомирської областей.

На господарстві сімейного типу працює уся сім’я – батько Олександр, дружина, сини та донька Вікторія.  Продукція господарства, а саме полуниця, смородина, лохина, малина, овочеві та зернові культури, випускається під торговою маркою «Трасковський», яку отримали нещодавно.

Під час реєстрації гостей щедро вгощали кавою, смачними закусками та солодощами. Вже о 10:00 розпочалися виступи спікерів. Вони розповіли як правильно готувати ґрунт, для чого робити аналізи землі, навіщо знати світову класику 15/30/15 та чи варто прагнути збільшити закладену врожайність ягід. Виступили і представники ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» та ознайомили гостей з особливостями органічних препаратів. 

Вікторія Трасковська розповіла про господарство та ознайомила усіх з тим, чим займається її родина. Про тутешні особливості вирощення полуниці та те як підготувати площу та крапельну систему.

 «Мені подобається займатися ягодами, бо зараз сільське господарство виходить в тренд. І займатися цим модно, смачно, вигідно та гарно», – каже у підсумку Вікторія Трасковська.

До вашої уваги фотозвіт:

Журнал «Ягідник»

Останні статті