У Польщі визначені найбільш ранні сорти суниці садової, вирощеної в тунелях

 У Польщі визначені найбільш ранні сорти суниці садової, вирощеної в тунелях

13-17 березня на фермі Козацька Трускавка у рамках проекту «Полуниця в тунелях», реалізованим jagodnik.pl, компанією Haygrove Poland і компаніями-партнерами, для тестування було посаджено 20 сортів суниці садової. Для порівняння було обрано різні види саджанців від фіго А+ до горшочних саджанців.

Під час візиту організаторів експерименту 14 травня вдалося визначити, які сорти починають дозрівати раніше за інші. Ними стали Rumba, Vibrant, Romina, FragolAurea и Quicy.

Перші сорти у тестових тунелях поступово починають дозрівати. За цей рік можна було побачити, що ягода під покриттям в тунелях і на полі значно швидше розвивається та дозріває. А швидше всього можна отримати урожай із рослин, посаджених із розсади у лотку, причому вони родять майже пунктуально – за 60 днів після посадки.

Саме так і сталося, як відмітив Конрад Козакевич, що брав участь у проекті. Було заплановано отримати плоди після 60 днів від посадки і так і сталося рівно через 2 місяці. Серед самих ранніх по дозріванню сортів були виділені такі: «Магнум», «Ромина», «Румба» и «Почтовый центр».

Проект відмітив і Януш Анджияк, президент Асоціації виробників полуниці, який зазначив, що це неймовірна подія, коли у вас є можливість порівняти декілька сортів і визначити різницю між різними типами розсади.

Вам також буде цікаво  Практический опыт выращивания голубики под укрытием (туннели и укрытия)

Журнал «Ягідник»

Останні статті