Молдавські виробники суниці садової просять огородити ринок від імпортної ягоди, при цьому, пропонуючи продукцію з нітратами?

 Молдавські виробники суниці садової просять огородити ринок від імпортної ягоди, при цьому, пропонуючи продукцію з нітратами?

Для покупців завжди приємно, коли є вибір, це стосується і полуниці, яка днями стала продаватися на ринках Модови. Серед продукції багато імпортної, тому місцеві виробники публікують звернення із невдоволенням про те, що їх ціни перебиває суниця садова із Греції та Іспанії. Як свідчить джерело КП Молдова, продавці хочуть отримувати 80-100 леїв за 1 кг свіжої ягоди, при тому, що імпортна ягода доступна по 50-60 леїв.   

Для покупців така ситуація не є поганою, оскільки завдяки здоровій конкуренції відбувається регулювання цін. І, читаючи подібні звернення в них складається запитання, чому вони мають переплачувати, купуючи вітчизняний продукт, при тому рівноцінний по аромату та смаковим якостям?

Особливий резонанс склало фото жінки, яка виміряла нітратність у суниці садовій одного із молдавських виробників – виявилося перевищення норми у 2,5 разів! Оскільки виробник не названий, то ця інформація іще під питанням.

Головне запитання, чи варто переплачувати за вітчизняну ягоду в честь патріотизму, тим більше, якщо якість така ж сама.

В Україні сезон тепличної суниці садової зараз в самому розпалі, на днях вже має з’явитися і ягода з відкритого ґрунту.

Читайте також Огляд європейського ринку суниці садової.

Журнал «Ягідник»

Останні статті