Черешнева кампанія в Іспанії почалася із прогнозованим спадом виробництва

 Черешнева кампанія в Іспанії почалася із прогнозованим спадом виробництва

Іспанський Комітет по вирощуванню черешні FEPEX (The Cherry Committee of FEPEX) прогнозує спад виробництва черешні у порівнянні із 2018 роком в таких іспанських регіонах, як Екстремадура, Арагон, Валенсія та Мурсія.

Детальніше по ситуації в регіонах: згідно з очікуваннями Комітету по вирощуванню черешні FEPEX, в місцевості Екстремадура, яка являється головним автономним виробничим регіоном черешні в 2019 році виробництво черешні впало на 10-15%, у порівнянні із 36,233 тоннами, які були зібрані за передній рік.

Що стосується другого найбільшого виробника черешні Іспанії Арагону, то тут ситуація склалася таким чином – урожай склав на 15% менше ніж в 2018-ому, коли було зібрано 32,559 тонн.

Такі іспанські регіони, як Валенсія і Мурсія, очікують спад виробництва черешні аж до 30%. Для порівняння, у минулому році в цих регіонах було зібрано 7,833 тонн ягоди та 3,042 тонн, відповідно.

Водночас у районах Каталонії, Андалусії та Ла Ріохи буде спостерігатися стабільна ситуація, а саме очікуються приблизно такі ж об’єми виробництва черешні, як і у минулому році. Це близько 6,871 тонн у Каталонії, 7,058 тонн у Андалусії та 2,191 тонн ягоди у Ла Ріосі.

Така ситуація не пройде безслідно і для іспанського експорту черешні у 2019 році. Для довідки, у 2018-ому він склав 34,071 тонн, перевищивши на 17% дані 2017-ого. Основними країнами замовниками черешні із Іспанії являються Великобританія, Німеччина та Франція.

Нагадуємо, що за останні три місяці Україна увійшла до першої трійки головних постачальників агропродукції в ЄС.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *