Продажі суниці садової у Франції зросли протягом Пасхального тижня

 Продажі суниці садової у Франції зросли протягом Пасхального тижня

Як передає міжнародний інформаційний портал, на минулому тижні у Франції динаміка продажів суниці садової значно зросла. Такі зміни пояснюються тривалою теплою погодою, а також ажіотажем на свіжу ягідну продукцію у зв’язку із святковим Пасхальним тижнем.

Зокрема, ситуацію прокоментував власник господарства Sacfel Мікаель Базіл (Mickael Bazile), який зазначив, що теперішні умови для ринку суниці садової наразі більш ніж сприятливі.

«Пропозиція прекрасно відповідає сьогоденному попиту. А на минулому тижні динаміка продажів суниці садової була більш активною ніж зазвичай. Цьому сприяла і рекламна робота, яка стимулювала попит на пропоновану ягоду». – прокоментував Мікаель Базіл (Mickael Bazile).

Не дивлячись на це, загальні об’єми проданої суниці садової залишилися на тому ж рівні, що і у попередні тижні, а саме у розмірі 250-300 тонн в тиждень. І з такими об’ємами компанія Sacfel уже не може обслуговувати нових клієнтів, адже суниця садова зарезервована постійними клієнтами уже з початку сезону».

Основними сортами, якими займається французька компанія являються такі: Gariguette, Ciflorette, Шарлотта, Мурано, Клері та Мрія.

Щодо ситуації в Україні, то За державної підтримки у 2018 році було створено майже 100% ягідних плантацій, а для підтримки та розвитку ягідництва України була розроблена секторальна дорожня карта. Такі дії мають сприяти підвищенню якості та прибутку від продажів ягідної продукції українських виробників.

Журнал «Ягідник»

Останні статті