«Держкомпенсація за холодильники іноземного виробництва не покращить ситуацію із їх будівництвом, – вважає Володимир Печко».

 «Держкомпенсація за холодильники іноземного виробництва не покращить ситуацію із їх будівництвом, – вважає Володимир Печко».

Як повідомлялось раніше, найближчим часом Міністерство аграрної політики та продовольства України мало намір дозволити компенсації сільсько-господарським кооперативам за купівлю іноземних холодильників для зберігання плодово-ягідної продукції (по програмі фінансової допомоги сільгосвиробників).

Як прокоментував ситуацію Интер-Факс Украина голова суспільної організації «Укрсадвинпром» Володимир Печко, держпідтримка будівництва холодильников для ягід сільгоспкооперативів не являється і не буде ефективною, без дозволу компенсації вартості іноземного обладнання.

Окрім цього, навіть після цього дозволу, ситуація із будівництвом холодильників не покращиться, оскільки ягідним виробникам складно об’єднуватися та домовлятися, на чиїй же території буде розташований холодильник.

Як раніше публікував «Ягідник», «Стало відомо скільки виділять на програми розвитку фермерства у 2019 році» та «За державної підтримки у 2018-ому році було створено майже 100% ягідних плантацій. Для підтримки та розвитку ягідництва України була розроблена секторальна дорожня карта».

Журнал «Ягідник»

Останні статті